Girgensons savainojuma dēļ nepabeidz Bufalo «Sabres» uzvarētu NHL spēli

Zemgus Girgensons trešdien savainojuma dēļ tikai vienu minūti bija laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 5:3 pārspēja Losandželosas "Kings".

Girgensons nospēlēja trīs maiņas, kuru laikā paspēja veikt vienu spēka paņēmienu. "Sabres" pavēstīja, ka pēc ķermeņa augšdaļas savainojuma Zemgus laukumā neatgriezīsies.

Uzreiz pēc spēles nebija zināms, cik nopietns ir Girgensona savainojums. "Sabres" galvenais treneris Dons Granato informēja, ka Girgensonam ceturtdien veiks medicīniskas pārbaudes.

Girgensons gadumijā atgriezās laukumā pēc vairāk nekā mēnesi dziedēta ķermeņa lejasdaļas savainojuma, ko guva spēlē 24. novembrī.

Losandželosas "Kings" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Zaudējumu trešdien cieta uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar 3:4 mājās pagarinājumā piekāpās Sentluisas "Blues".

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:06), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju, ar rezultativitāti neizceļoties.

Pēdējā trešdaļā visus trīs vārtus "Canucks" guva šveicietis Piuss Zuters, palīdzot no 1:3 panākt neizšķirtu, tomēr pagarinājumā "Blues" uzvaras vārtus guva Breidens Šenns.