«Zemgale/LLU» hokejisti pārliecinoši iekļūst virslīgas finālā

Latvijas hokeja virslīgas pusfinālā "Zemgale/LLU" vienība ar 10:3 uzvarēja Rīgas "Dinamo", iekļūstot finālā, liecina organizatoru informācija.

Līdz ar to "Zemgale/LLU" sērijā līdz četrām uzvarām ir guvusi panākumu 4-0. iepriekšējās spēlēs uzvaras tika svinētas ar rezultātiem 7:0, 11:1 un 9:1.

Jau pirmajā spēles trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās Patriks Seilis, Gustavs Millers, bet divus vārtus guva Rainers Rullers. Pārtraukumā zemgalieši devās ar četru vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Renārs Cipruss mazliet samazināja vārtu starpību, bet Gata Gricinska, Kaspara Ziemiņa un divi Artūra Karaša vārtu guvumi ļāva otrajā pārtraukumā aiziet ar ļoti komfortablu pārsvaru – 8:1.

Noslēdzošajā trešdaļā Martins Lavrovs nedaudz samazināja vārtu starpību, bet Kristaps Roķis, Patriks Seilis turpināja virzīt zemgaliešus pretim pārliecinošai uzvarai. Tiesa gan, spēles 58. minūtē ‘Sinamo" izdevās gūt trešos vārtus, kuru autors Iļja Grekovs.

Finālā "Zemgale/LLU" hokejisti tiksies ar "Mogo/LSPA" vienību, kas savā pusfinālā ar 4-0 uzvarēja "Prizmas" hokejistus. Pirmā spēle finālsērijā paredzēta 28. martā.