Girgensons iemet vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē; Bļugeram rezultatīva piespēle

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru. "Sabres" savā laukumā ar rezultātu 3:0 uzvarēja Čikāgas "Blackhawks" vienību. Pie rezultatīvas piespēles citā mačā tika Teodors Bļugers.

(papildināts ar informāciju par Teodoru Bļugeru)
Latvijas uzbrucējs Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā guva vienus vārtus, piecreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists guva pirmos "Sabres" vārtus otrās trešdaļas vidū, izceļoties ar precīzu metienu ceturto reizi šosezon.

Bufalo "Sabres" - Čikāgas "Blackhawks" spēles epizodes

Trešā perioda ievadā pēc spēlētām nepilnām trīs minūtēm Džons Džeisons Peterka dubultoja mājinieku pārsvaru, bet vēl trīs minūtes vēlāk vairākumā viesu vārtos ripu raidīja Rasmuss Dālins.

Bufalo komandas vārtsargs Uko Peka Lūkonens atvairīja visus 19 pretinieku metienus, aizvadot otro sauso spēli pēc kārtas. "Blackhawks" vārtsargs Arvids Soderbloms tika galā ar 28 ripām.

"Sabres" ar 44 punktiem 45 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs sestdien, savā laukumā uzņemot Tampabejas "Lightning".

Latvijas hokejists Teodors Bļugers ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie rezultatīvas piespēles, kamēr viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" izcīnīja sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

"Canucks" savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Arizonas "Coyotes".

Bļugers uz ledus bija 16 minūtes un 43 sekundes, no kurām 26 sekundes spēlēja vairākumā un minūti un piecas sekundes mazākumā. Viņš atzīmējās statistikā arī ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, diviem bloķētiem metieniem, uzvarēja astoņos no 13 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vankūveras "Canucks" - Arizonas "Coyotes" spēles epizodes

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām 17 minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Elīass Petešons, gūstot vārtus vairākumā, taču mazāk nekā pēc divām minūtēm viesi izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Trevisam Dermotam.

Savukārt otrā perioda pēdējā minūtē "Canucks" uzvaru nesošos vārtus pēc Bļugera un Nila Hoglandera piespēlēm guva Dakota Džošua.

"Canucks" galvenais treneris Riks Tokets uzteica Bļugeru par spēju darboties komandas interesēs un spēles izpratni.

Riks Tokets par Teodora Bļugera sniegumu
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Vankūveras komandas vārtos Tačers Demko atvairīja 20 metienus, kamēr viesu "Coyotes" vārtsargs Konors Ingrems tika galā ar 24 ripām.

"Canucks" ar 64 punktiem 45 mačos ir Rietumu konferences līdervienība un nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Toronto "Maple Leafs".