Bļugers rezultatīvi piespēlē «Canucks» uzvarā, panākums NHL spēlē arī Balinskim un «Panthers»

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien nopelnīja rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, veicinot Vankūveras "Canucks" uzvaru mājās 4:1 pār Kalgari "Flames". Vārtsargu Artūru Šilovu "Canucks" otrdien nosūtīja uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL).

(papildināts ar Vankūveras "Canucks" uzvaru)
Bļugers regulārajā sezonā priekšpēdējā mačā spēlēja 16 minūtes (16:15), pa vārtiem nemeta un bloķēja vienu metienu, kā arī uzvarēja visos trijos iemetienos, kuros piedalījās. Bļugera lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Teodors rezultatīvi asistēja Taileram Maiersam, kurš pirmajā trešdaļā, "Canucks" spēlējot mazākumā, atklāja rezultātu.

Vankūveras "Canucks" - Kalgari "Flames" spēles epizodes

Pirmo vietu Rietumu konferences Klusā okeāna divīzijā nodrošinājušais Vankūveras klubs regulāro sezonu noslēgs ceturtdien Vinipegā pret "Jets".

Savukārt aizsargs Uvis Balinskis otrdien izpelnījās divas soda minūtes NHL spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru. "Panthers" regulārā sezonā pēdējā spēlē mājās ar rezultātu 5:2 uzvarēja Toronto "Maple Leafs" komandu, nodrošinot pirmo vietu Atlantijas divīzijā.

Balinskis spēlēja 10 minūtes un 51 sekundi, izpelnījās divas soda minūtes un statistikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Floridas "Panthers" - Toronto "Maple Leafs" spēles epizodes

"Panthers" ar 110 punktiem 82 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē un Stenlija kausa pirmajā kārtā tiksies ar Tampabejas "Lightning".

Austrumu konferences pastarītes Kolumbusas "Blue Jackets" pieteikumā pēc savainojuma dziedēšanas atgriezās vārtsargs Elvis Merzļikins, bet viņš palika uz rezervistu soliņa, un komanda sezonā pēdējā spēlē ar 6:3 uzvarēja Karolīnas "Hurricanes".

Merzļikins sezonā 41 spēlē vidēji mačā ielaida 3,45 ripas un atvairīja 89,7% metienu.