Girgensons un Bufalo «Sabres» paliek sausā zaudējumā NHL spēlē Pitsburgā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien viesos ar 0:4 zaudēja Pitsburgas "Peguins" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

Girgensons četras reizes meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus, bet nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Girgensons spēlēja 14 ar pusi minūtes.

Uzvarētājiem divus vārtus pēdējā trešdaļā guva Eriks Karlsons, bet pa reizei izcēlās Jevgēņijs Malkins un Drū O'Konors, attiecīgi izceļoties pirmajā un otrajā periodā. Par spēles pirmo zvaigzni atzina "Penguins" vārtsargu Tristanu Džariju, kurš atvairīja visus 35 metienus.

Pitsburgas "Penguins" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Savukārt Vankūveras "Canucks" bez savainojumu dziedējošā uzbrucēja Teodora Bļugera sastāvā sestdien ar 2:5 viesos zaudēja Toronto "Maple Leafs". Bļugers sezonā pirmo spēli, iespējams, aizvadīs svētdien, kad "Canucks" trīs spēļu izbraukuma noslēgumā Monreālā tiksies ar "Canadiens".

Tikmēr vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien nedevās laukumā viņa pārstāvētās Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā viesos ar 4:5 Detroitas "Red Wings". Kopš Merzļikinu 7. novembrī spēlē pret Floridas "Panthers" pēc trim ielaistiem vārtiem nomainīja jau 7. minūtē, nākamajos divos mačos uz ledus viņš nav ticis.