Latvijas hokejista Bļugera pārstāvētā «Canucks» papildlaikā parāda pārākumu pār «Capitals»

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē papildlaikā uzvarēja Vašingtonas "Capitals" ar 3:2, liecina organizatoru informācija.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 11 sekundes, atzīmējoties ar vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu, uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem un spēli noslēdza ar lietderības koeficientu +1.

Spēles bilanci  jau otrajā minūtā atklāja "Capitals" spēlētājs Niks Dauda, bet pēc desmit minūtēm Konors Gārlends izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā Vašingtonas vienību atkal vadībā izvirzīja Aleksandrs Ovečkins, bet Nils Hoglanders panāca izlīdzinājumu. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, bet papildlaikā "Canucks" uzvaru izrāva Džonatans Taners Millers.

Bļugera pārstāvētā vienība NHL Rietumu konferencē ir līderpozīcijās ar 76 punktiem, kas iekrāti 53 spēlēs. Nākamais mačs jau otrdien, kad "Canucks" viesosies pie Čikāgas "Blackhawks".