Bļugeram rezultatīva piespēle «Canucks» uzvarā NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien izdarīja vienu rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda guva uzvaru. "Canucks" viesos ar rezultātu 5:2 uzvarēja Ņujorkas "Islanders" vienību, tiekot pie trešās uzvaras pēc kārtas.

Ņujorkas "Islanders" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 39 sekundes, no kurām 36 sekundes spēlēja mazākumā, bet četras sekundes vairākumā. Bļugers uzvarēja trīs no 14 iemetieniem, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Pie vismaz viena rezultativitātes punkta Bļugers ir ticis 11 no pēdējām 12 spēlēm, bet šosezon kopumā 27 mačos sakrājis 17 (5+12) punktus, 11 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +8.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja ceturto vārtu guvumā Taileram Maiersam, bet vēl precīzi "Canucks" sastāvā bija Filips Hroneks, Elīass Petešons, Kvins Hjūzs un Dakota Džošua.

Mājinieku rindās, kuri piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs, abus vārtus guva Broks Nelsons.

"Canucks" ar 57 punktiem 41 spēlē ieņem otro vietu Rietumu konferencē un visā līgā. Nākamo maču Vankūveras komanda aizvadīs ceturtdien, kad viesos tiksies ar Pitsburgas "Penguins".

Savukārt  Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja divus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Sabres" mājās ar rezultātu 2:5 zaudēja Sietlas "Kraken" vienībai.

Girgensons uz ledus pavadīja 11 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo "Sabres" - Sietlas "Kraken" spēles epizodes

"Sabres" ar 38 punktiem 41 spēlē ieņem 14. vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" bez Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina spēles pieteikumā ar 0:5 otrdien viesos piekāpās Vinipegas "Jets".