NHL spēlēs Bļugers divreiz met pa vārtiem; Girgensons pielieto spēka paņēmienu

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien, 6. februārī, divreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru. "Canucks" viesos ar rezultātu 3:2 uzvarēja Karolīnas "Hurricanes" vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Karolīnas "Hurricanes" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

"Canucks" ar 73 punktiem 50 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē.

Girgensons pielieto spēka paņēmienu

Tikmēr Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja vienu spēka paņēmienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Sabres" mājās ar rezultātu 1:2 zaudēja Dalasas "Stars" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja astoņas minūtes un piecas sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons atgriezās uz ledus pēc ķermeņa augšdaļas savainojuma, ko guva 24. janvārī spēlē pret Losandželosas "Kings".