Girgensons pēc savainojuma atgriežas Bufalo «Sabres» sastāvā, komanda zaudē NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien pēc vairāk nekā mēnesi ilgušas savainojuma dziedēšanas atgriezās spēlē, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:5 viesos piekāpās Otavas "Senators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Uz ledus Girgensons bija deviņas minūtes (9:26), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Otavas "Senators" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

"Sabres" vienīgos vārtus spēlē pret konferences pastarīšiem guva Teidžs Tomsons, pirmajā trešdaļā samazinot rezultāta starpību līdz 1:2.

Girgensons nebija spēlējis kopš 24.novembra, kad viņš mačā pret Pitsburgas "Penguins" guva ķermeņa lejasdaļas savainojumu. Zemgus šosezon 21 spēlē ir guvis divus vārtus.

"Sabres" ar 34 punktiem 38 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, kur "Senators" arvien ir pēdējie.