Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā. Rolands Štrobinders

Futbols. RFS - Daugavpils

Virslīgas līderi RFS futbolisti pārtrauc sešu neuzvarētu spēļu sēriju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 11 mēnešiem.

Latvijas virslīgas līdervienība RFS pirmdien Rīgā atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 3:2 pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus, tiekot pie pirmās uzvaras pēdējās septiņās spēlēs, liecina organizatoru informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva Slovākijas uzbrucējs Tomāšs Malecs.

Viesus 21.minūtē vadībā pēc centrējuma izvirzīja Vugars Askerovs, bet otrā puslaika sākumā RFS rupju kļūdu aizsardzībā izmantoja Naisirs Munjoss un daugavpiliešu pārsvaru divkāršoja.

RFS centienos atspēlēties vienus vārtus atguva 56.minūtē, kad pēc tiešā brīvsitiena ar galvu soda laukumā precīzi sita Nauris Bulvītis. Savukārt Malecs piecas minūtes vēlāk raidīja bumbu tīklā no pašas vārtu priekšas, bet uzvaras vārtus viņš guva 85.minūtē pēc stūra sitiena.

Pirmo vietu turnīra tabulā RFS ieņem ar 14 spēlēs gūtiem 28 punktiem un trīs punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem "Riga" FC, kuri gan aizvadījuši vienu spēli mazāk. Abas komandas sestdien tiksies savstarpējā duelī.

Jau vēstīts, ka FK "Liepāja" svētdien pārspēja "Valmiera Glass/ViA" vienību, bet FK "Ventspils" bija pārāks par "Riga" FC. Kārtas pirmajā spēlē sestdien Jūrmalas "Spartaks" uzveica FK "Metta" futbolistus.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.