Eiropas futbola čempionāta finālturnīra spēlē Polija – Ziemeļīrija, kas notika svētdien, Polijas izlase dominēja jau no paša spēle sākuma. Taču pie vārtu guvuma izdevās tikt tikai spēles 51. minūtē. Un spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:0 Polijas izlases labā.

Pēc lieliskās Jakuba Blaščikovska piespēles Arkadiušam Milikam beidzot mainījās arī rezultāts, jo Miliks spēja realizēt šo iespēju. 1:0 Polijas valstsvienības labā.

Taču Ziemeļīrijas izlase arī neapstājās. Lai apturētu ziemeļīru uzbrukumu, noteikumus pārkāpa Bartošs Kapustka.

Vēl vienu momentu mēģināja izveidot Gerets Makolijs, taču arī tas nevainagojās ar vārtu guvumu.

Spēles 71. minūtē beidzot izdevība tikt pie vārtu guvuma bija arī Ziemeļīrijai. Uz vārtiem devās Konors Vašingtons, taču sitiena leņķis bija pārāk ass, un Ziemeļīrijas futbolistam neizdevās pārspēt Polijas izlases vārtsargu Vojceku Ščesniju.

Arī vēlāk Ziemeļīrijas fubolisti nepadevās, taču līdz vārtu guvumam tā arī nenonāca.

Spēles izskaņā laba iespēja dubultot poļu pārsvaru radās Gržegoržam Krikovjakam, taču viņa raidītais spēcīgais sitiens gāja garām vārtiem.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.