Lai arī Eiropas futbola čempionāta finālturnīra spēlē Polija – Ziemeļīrija par spēles favorītiem nodēvētajiem poļiem bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču pirmais spēles puslaiks tā arī noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Jau no pašas spēles sākuma manāms bija Polijas izlases pārsvars – poļi vairāk kontrolēja bumbu un radīja bīstamus momentus, taču ar vārtu guvumu tie nevainagojās.

Lai gan Polijas valstsvienības spēlētāji turpināja uzbrukumu sēriju, un Ziemeļīrijai pat nebija īsti izdevības tikt pāri soda laukumam, tomēr īstas vārtu gūšanas iespējas tā arī neveidojās, un  rezultāts uz tablo nemainījās.

Spēles 31 minūtē lieliska iespēja tikt pie vārtu guvuma bija Lukašam Piščekam, taču bumba pārlidoja pāri vārtiem.

Pirmā puslaika beigu daļā poļiem vēl bija dažas lieliskas iespējas, taču tās nerealizējās ar vārtu guvumu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.