Konfederācijas kausa izcīņas turnīrā trešdien spēcīgā Meksikas izlase ar 2:1 uzvarēja par pastarīšiem uzskatīto Jaunzēlandes izlasi, taču šī spēle sagādāja pamatīgu pārsteigumu, jo spēles rezultātu atklāja tieši sīkstā un nepiekāpīgā Jaunzēlande, liecina organizatoru informācija.

Jau no paša spēles sākuma Jaunzēlandes futbolisti aktīvi devās uz Meksikas izlases vārtiem. Desmitajā minūtē radās lieliska iespēja atklāt spēles rezultātus, taču bumba aizlidoja garām vārtiem.

Lieliska iespēja Jaunzēlandes izlasei

Standartsituācija Meksikas izlasei, taču pagalam neveiksmīgi nospēlē futbolisti, un bumba nonāca Jaunzēlandes rīcībā. Pēc brīža atkal bīstama situācija, taču Jaunzēlandes vārti palika nosargāti.

Jaunzēlandes vārti paliek neapdraudēti

Meksikāņiem neizdodas realizēt iespējas

Meksika turpināja savu spiedienu. Standartsituācija meksikāņiem, un arī šoreiz tā nevainagojās panākumiem.

Vēlāk stūra sitiens pie Meksikas vārtiem, un atkal Jaunzēlandei neizdevās pārvarēt bezvārtu lāstu.

Stūra sitiens jaunzēlandiešu izpildījumā

Lai arī meksikāņi ir daudz tehniskāki un radošāki pār jaunzēlandiešiem, tomēr Jaunzēlandes futbolisti padodies pat nemēģināja. Kriss Vuds devās uzbrukumā, bet pārkāpums – Karloss Salsedo guvis traumu.

Salsedo gūst traumu

Apturēts uzbrukums

39. minūtē Vuds atkal uzbruka Meksikas vārtiem, taču tiesneši vēstīja ka ir aizmugure.

Bīstams Vuda uzbrukums

Un tomēr 43. minūtē Vudam izdevās pārtraukt Jaunzēlandes bez vārtu sēriju, kas bija ilgusi četras spēles, un spēles rezultātu pastarīši izvirzījās vadībā.

Jaunzēlande atklāj spēles rezultātu

45. minūtē Jaunzēlandei atkal izdevība gūt vārtus, taču šoreiz to patraucēja tehnisks brāķis.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar sensāciju – Jaunzēlande bija izvirzījusies vadībā.

Otrajā puslaikā par spēles favorītiem uzskatītajai Meksikas izlasei bija jāmaina sava taktika. 54. minūtē tas beidzot izdevās Raula Himeneza izpildījumā.

Meksika izlīdzina rezultātu

Pēc vārtu guvuma meksikāņi atdzīvojās un jau pēc dažām minūtēm atkal uzbruka Jaunzēlandes vārtiem.

Meksikāņu uzbruums, kas nevainagojas ar vārtu guvumu

Šķita, ka otrajā puslaikā laukumā iznākusi pavisam cita Meksikas izlase - niknāka un uzbrūkošāka. 61. minūtē atkal ļoti nopietns uzbrukums Jaunzēlandes vārtiem.

Stefans Marinovičs glābj Jaunzēlandes vārtus

Un tomēr Jaunzēlande nemaz nedomāja padoties.

Soda metiens Jaunzēlandes izpildījumā

Meksikāņu uzbrukumi vainagojās panākumiem 71. minūtē - Oribes Peraltas gols beidzot izvirzīja favorītus vadībā.

Meksika izvirzās vadībā

Tomēr jaunzēlandieši nemaz nemēģināja padoties. Piecas minūtes līdz patamlaika beigām brīnišķīga iespēja gūt vārtus Raiena Tomasa izpildījumā, taču šoreiz vārtu stabs glāba Meksikas izlasi no vārtu zaudējuma.

Vārtu stabs glābj Meksikas izlasi

Arī pārējie Jaunzēlandes izlases uzbrukumi nevainagojās panākumiem. Pašās spēles beigās izcēlās pamatīgi asumi, kas teju pārauga kautiņā, kura iniciators bija mekiskānis Luiss Reijess, kurš pēc ilgas tiesnešu apspriešanās tomēr tika pie dzeltenēs kartītes.

Pamatīgi asumi spēles izskaņā

Jaunzēlandes futbolisti pašās biegās vēl izmisīgi centās izlīdzināt rezultātu, veidojot skaistas epizodes, taču tas neizdevās.