FIFA Konfederāciju kausa izcīņas spēlē Maskavā svētdien Čīles valstsvienība spēja izcīnīt uzvaru pār sīksto Kamerūnas izlasi, tikai pašā spēles noslēgumā gūstot vārtus, liecina organizatoru informācija. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Jau spēles pirmajā minūtē čīlieši aktīvi devās uz vārtiem, taču tik ātri rezultātu atklāt neizdevās.

Čīles izlases pirmais uzbrukums

Taču pirmā neveiksme čīliešus neapstādināja – jau pēc dažām minūtēm atkal uzbrukums Kamerūnas vārtiem, un atkal neveiksmīgs.

Čīle uzbrūk Kamerūnas vārtiem

Arī Kamerūnas valstsvienībai uzbrukumi spēles sākumā nenesa veiksmi.

Kamerūnas neveiksmīgais uzbrukums

17. minūtē standartsituācija, un Kamerūnai iespēja gūt vārtus. Bumba tiešām ielidoja vārtos, taču fiksēts pārkāpums un gols netika ieskaitīts.

Bumba Čīles izlases vārtos

Taču Čīles futbolisti turpināja intensīvi uzbrukt Kamerūnas vārtiem.

Čīles neveiksmīgs uzbrukums

Vēl viens neveiksmīgs Čīles uzbrukums

Eduardo Vargass pašā pirmā puslaika noslēgumā tomēr spēja skaisti ieraidīt bumbu Kamerūnas vārtos. Čīlieši jau sapriecājās un teju vai sāka svinēt izvirzīšanos vadībā, taču prieki bija pāragri – video tiesneši fiksēja aizmuguri, un pirmais puslaiks, pamatīgi saniknojot Čīles futbolistus, beidzās bez vārtu guvuma.

Neieskaitīts vārtu guvums

Otrais periods sākās jau lēnākā ritmā. Čīliešu uzbrukumi nemitējās, taču sīkstos kamerūniešus tā arī neizdevās salauzt.

Dzeltenā kartīte

Čīles futbolistu garām palaista iespēja

Spēles 58. minūtē laukumā iznāca Čīles izlases lielākā zvaigzne – Aleksis Sančess, kuram traumēta potīte. 81. minūtē Sančesa parādīšanās tiešām atmaksājās – ļoti laba piespēle Arturo Vidālam, kurš ar sitienu ar galvu ievirza bumbu Kamerūnas vārtos, tādējādi atklājot spēles rezultātu.

Vidāls atklāj spēles rezultātu

Jau kompensācijas laikā Vargass atkal pēc ilga uzbrukuma, savā ziņā pat ņirgājoties par Kamerūnas aizsardzību, ieraidīja bumbu vārtos. Atkal radās šaubas, vai tos ieskaitīs, bet šoreiz video tiesneši pēc noskatīšanās nolēma ieskaitīt šo vārtu guvumu.

Vargass gūst otros vārtus Čīles komandas labā

Lai gan čīlieši bija uzskatīti par absolūtiem šīs spēles favorītiem, tomēr tikai pašā spēles izskaņā viņi spēja uzsveikt sīkstos kamerūniešus.