Anglijas futbola izlase sestdien Marseļā pirmajā puslaikā bija situācijas noteicēja mačā pret Krieviju Eiropas čempionāta finālturnīrā, tomēr uzbrukumā pietrūka asuma, lai tiktu pie vārtu guvuma, un pārtraukumā rezultāts arvien bija 0:0.

Pirmajā puslaikā visredzamākais spēlētājs Krievijas izlasē bija vārtsargs Igors Akinfejevs, kam gan brīnumi nebija jāpaveic, tomēr vairākās epizodēs sīka viņa kļūme būtu novedusi pie vārtu zaudējuma.

Anglijas futbolisti vairāk uzbruka un kontrolēja bumbu, taču līdz drošām vārtu gūšanas iespējām arvien nedaudz pietrūka.

Akinfejevs savu meistarību apliecināja 7.minūtē, atvairot Adama Lalanas sitienu, kas bija mērķēts zem vārtu pārliktņa.

Vēl vienā potenciāli bīstama uzbrukuma noslēgumā Lalana iesaistījās 22.minūtē, raidot bumbu gar vārtu tālo stabu.

Savukārt 34.minūtē Akinfejevs iesaistījās spēlē pēc Veina Rūnija sitiena.