Šveices un Horvātijas futbolistus uzvaras pietuvina Pasaules kausa finālturnīram

Horvātijas un Šveices valstsvienības ceturtdien uzvarēja pirmajās pārspēlēs par vietu 2018.gada Pasaules kausa finālturnīrā un nostiprināja izredzes nākamvasar doties uz Krieviju, liecina rīkotāju informācija. Horvāti mājās ar 4:1 uzveica Grieķijas futbolistus, bet Šveices izlase viesos ar 1:0 bija pārāka par Ziemeļīriju.

Komandas, kas pievienosies Pasaules kausa finālturnīra dalībniekiem, kļūs zināmas pēc atbildes spēlēm.

Horvāti jau pirmajā puslaikā Zagrebā guva trīs vārtus un savu līdzjutēju priekšā nav zaudējuši 12 spēlēs pēc kārtas.

Savukārt vienā kvalifikācijas grupā ar Latviju spēlējušajai Šveices izlasei uzvaru Belfāstā nodrošināja otrajā puslaikā Rodrigesa realizēts 11 metru soda sitiens.

Piektdien pirmo maču pārspēles pārī Stokholmas piepilsētā Solnā aizvadīs Zviedrijas un Itālijas izlases, bet sestdien dāņi Kopenhāgenā būs laukuma saimnieki pret Īriju. Atbildes spēles četros Eiropas pāros notiks no 12. līdz 14.novembrim.