Pirmajās spēlēs virslīgā pēc pauzes uzvar Ventspils un Liepājas klubu futbolisti

FK "Ventspils" pirmdien mājās ar 3:0 uzveica "Metta/LU" futbolistus virslīgā, kas bija iepauzējusi Latvijas klubu dalības Eiropas kausu sacensībās dēļ. Uzvaru vēlāk izcīnīja arī "Liepāja/Mogo", kas pēc nelabvēlīga mača sākuma ar 2:1 savā laukumā pārspēja "Riga" FC, piezemējot galvaspilsētas kluba ambīcijas kļūt par turnīra līderi.

(papildināts pēc spēles Liepājā)
Divu turnīra tabulā pēdējo vietu īpašnieku cīņā ventspilniekus vadībā 22. minūtē izvirzīja nigērietis Akinjemi Akinola, savukārt 60. minūtē viņa tautietis Tosins Aijeguns mājinieku pārsvaru divkāršoja, liecina rīkotāju informācija. Vēl pārliecinošāku laukuma saimnieku uzvaru padarīja Alekseja Aleksejeva rezultatīvais sitiens 78. minūtē.

FK "Ventspils" pēc uzvaras arvien ir priekšpēdējā vietā turnīra tabulā.

Savukārt "Riga" FC bija iespēja kļūt par virslīgas līderi, un pirmo puslaiku viesi pabeidza sev labvēlīgi - Darko Lemajičs 32. minūtē atklāja rezultātu. Tomēr pēc pārtraukuma Lamins Keita liepājniekiem 72. minūtē panāca neizšķirtu, bet uzvaras vārtus sešas minūtes vēlāk guva Kristaps Grebis.

Jūrmalas "Spartaks" ar 22 punktiem saglabāja līderpozīcijas, pa 20 punktiem ir tuvākajiem konkurentiem "Liepāja/Mogo" un "Riga" FC, kas abi aizvadījuši pa divām spēlēm vairāk.

Eiropas kausu kvalifikācijas dēļ mēneša laikā virslīgā notika tikai divas spēles. Visiem Latvijas klubiem dalība starptautiskajā līmenī jau ir beigusies - pirmo kārtu Eiropas līgā pārvarēja tikai FK "Liepāja", bet FK "Ventspils" un FK "Jelgava" šajā turnīrā izstājās pirmajā atlases kārtā, tāpat kā "Spartaks" piekāpās pirmajiem sāncenšiem Čempionu līgas kvalifikācijā.

Virslīgā sezonu turpina septiņi klubi, jo "Babīti/Dinamo" izslēdza no turnīra aizdomās par dalību manipulēšanā ar spēļu rezultātiem. Visi "Babītes/Dinamo" spēļu rezultāti tika anulēti.