Latvijas – Igaunijas basketbola līgas Final 4. Spēle par 3. vietu. BK "Ogre" - "Pärnu Sadam"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Liepāja"

Pārtrūkst «Audas» futbolistu veiksmes sērija; «Liepāja» turpina uzvarēt

FK "Auda" svētdien Latvijas futbola Virslīgas spēlē ar 1:3 piekāpās "Valmiera" FC komandai. Līdz šim četrās spēlēs "Auda" nebija ielaidusi nevienus vārtus, liecina organizatoru informācija.

"Audas" vārtsargs, bijušais Kamerūnas izlases vārtu vīrs Fabriss Ondoa līdz šim bija spējis nostāvēt "sausā", taču "Valmiera" FC bija klupšanas akmens. 53. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Daniels Balodis, nodrošinot "Valmierai" vadību ar 1:0, bet jau pēc divām minūtēm Kamilo Andres Mena Markess jau panāca 2:0.

Brice Tutu gan spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību, bet 79. minūtē Luka Silagadze atjaunoja divu punktu starpību.

Sestdien piektās kārtas spēlē tikās arī "BFC Daugavpils" un "Riga FC". šis duelis beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pārliecinoši savu pārākumu pierādīja šajā sezonā vēl zaudējumus nepiedzīvojušais FK "Liepāja". Ar 5:1 "Liepāja" uzvarēja FK "Metta". "Mettas" vārtu guvuma autors Lūkass Vapne, realizējot 11 metru soda sitienu, bet liepājniekiem pa diviem vārtu guvumiem Ērikam Punculam un Marko Simičam, kā arī viens vārtu guvums Mārtiņa Ķigura kontā.

Turnīrā līderpozīcijās ar 15 punktiem piecās spēlēs ir FK "Liepāja", kam ar 10 punktiem seko "Riga FC". Pa astoņiem punktiem RFS, "Valmiera FC" un "Auda" kontos. Tālāk ar pieciem punktiem seko "Daugavpils", četri punkti "Tukums 2000/Telms" rēķinā, "Metta" iekrājusi trīs punktus, "Super Nova" - vienu punktu, bet Jūrmalas "Spartaks" vēl joprojām savu punktu bilanci nav atklājis, pārliecinoši saglabājot pēdējo pozīciju turnīra tabulā.

Šajā sezonā Virslīgā startē desmit komandas, starp kurām trīs, kuras atnākušas no Nākotnes līgas – FK "Auda", "Tukums 2000/Telms" un "Super Nova".