Latvijas kausa futbolā ceturtdaļfinālistiem pievienojas FK «Auda»

Pirmdien Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izcīnīja FK “Auda”, kas ar 2:1 uzvarēja “Daugavpils BFC”, liecina organizatoru informācija.

Šajā duelī starp divām virslīgas vienībām rezultāts tika atklāts 35. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Daniils Ulimbaševs, izvirzot FK “Auda” vadībā.

Otrā puslaika ievadā veiksmīgi soda sitienu realizēja Valerijs Lizunovs, un uz tablo jau bija 1:1. Tikai kompensāijas laika otraja minūtē "Auda" atkal spēja izvirzīties vadībā, šoreiz soda sitienu realizējot Božo Mikuličam.

Jau ziņots, ka Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālām aizvadītās nedēļas nogalē kvalificējušies FK “Tukums 2000/Telms”, RFS, “Skanstes SK”, FK “Metta”, FS “Jelgava”, “Grobiņas SC/LFS” un “Valmiera FC”. “Aiz borta” palikušas vairākas virslīgā spēlējošas komandas, kā SK “Super Nova”, FK “Spartaks”, FK “Liepāja” un “Riga FC”.