FK «Auda» futbolisti aptur «Liepājas» uzvaru sēriju virslīgā

Virslīgas turnīra līderi FK "Liepāja" ceturtdien mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Auda" futbolistiem un pirmo reizi sezonā laukumu pameta bez uzvaras, liecina rīkotāju informācija. Liepājnieki iepriekš uzvarēja piecās pirmajās spēlēs.

FK "Auda" vadībā 32.minūtē izvirzīja Staņislavs Krapuhins, bet liepājniekus no zaudējuma glāba Mārtiņa Ķigura precīzais sitiens 74.minūtē.

Iepriekš ceturtdien "Riga" FC ar 4:0 uzvarēja FK "Metta" futbolistus un turnīra tabulā pakāpās uz otro vietu, apsteidzot pašreizējos čempionus RFS, kas aizvadījuši vienu spēli mazāk. Pārējās sestās kārtas spēles notiks piektdien.

Līderpozīcijas ar piecām uzvarām sešās spēlēs un 16 punktiem saglabā FK "Liepāja", kas par trim punktiem apsteidz "Riga" FC. "Auda" ar deviņiem punktiem ieņem 4.vietu.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.