Anglijas futbolistu treneris Hodžsons pēc zaudējuma Islandei atkāpjas no amata

Anglijas futbola izlases treneris Rojs Hodžsons pirmdien atkāpās no amata pēc viņa vadītās komandas zaudējuma ar 1:2 Islandei Eiropas čempionāta astotdaļfinālā, vēstīja BBC. Hodžsons Anglijas izlasi trenēja četrus gadus, bet viņa vadībā komanda augstākā līmeņa sacensību finālturnīros guva tikai trīs uzvaras 11 spēlēs.

"Man žēl, ka tam bija jābeidzas šādi, bet tā lietas notiek," pēc Nicā piedzīvotās neveiksmes teica 68 gadus vecais Hodžsons. "Ceru, ka jums tomēr būs iespēja drīz redzēt Anglijas komandu liela turnīra finālā," viņš piebilda.

Pašreizējo Anglijas izlasi Hodžsons raksturoja kā pēc panākumiem izsalkušu un izcili talantīgiem spēlētājiem bagātu komandu, taču uzsvēra, ka pēc uzvarām tai tagad jātiecas kāda cita speciālista vadībā. Hodžsons uzteica komandu par fantastisku sniegumu un pilnīgu pašatdevi.

Jau vēstīts, ka astotdaļfinālā Anglijas izlase 4.minūtē izvirzījās vadībā, taču islandieši ātri panāca izlīdzinājumu un 18.minūtē jau bija nodrošinājuši vienu vārtu pārsvaru, ko noturēja līdz beigu svilpei.