«Barcelona» un «Atletico» uzvar pirmajās ceturtdaļfināla spēlēs futbola Čempionu līgā

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras. Arī Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

"Barcelona" izbraukumā ar rezultātu 3:2 guva panākumu pār Parīzes "Saint-Germain" (PSG).

Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, 37. minūtē Barselonas komandu izvirzīja vadībā Rafinja, kurš pretuzbrukumā izmantoja mājinieku vārtsarga kļūdu un raidīja bumbu teju tukšos vārtos.

Otrā puslaika ievadā mājiniekiem vajadzēja tikai trīs minūtes, lai panāktu neizšķirtu, kad pēc veiksmīgi apspēlētiem aizsargiem ar spēcīgu sitienu "Barcelona" vārtsargu pārspēja Usmans Dembelē, bet vēl trīs minūtes vēlāk 2:1 parīziešu labā panāca Vitinja.

62. minūtē savus otros vārtus mačā guva Rafinja, izlīdzinot rezultātu 2:2, bet 15 minūtes vēlāk vienu vārtu pārsvaru "Barcelona" atguva Andress Kristiansens, raidot bumbu mājinieku vārtos pēc stūra sitiena izspēles.

"Atletico" savā laukumā ar rezultātu 2:1 pārspēja Dortmundes "Borussia".

Mača ievadā jau ceturtajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Rodrigu de Pauls, bet 32. minūtē pēc Antuāna Grīzmana piespēles pārsvaru dubultoja Samuels Linu.

Deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām vienīgos Dortmundes komandas vārtus guva Sebastjēns Alērs. Kompensācijas laika piektajā minūtē "Borussia" vēl varēja izraut neizšķirtu, taču Juliāns Brandts trāpīja pa vārtu pārliktni.

Nākamajā kārtā iekļūs uzvarētāja divu spēļu summā.

Jau ziņots, ka otrdien Madrides "Real" un Mančestras "City" duelis noslēdzās ar 3:3, neizšķirti spēlēja arī Londonas "Arsenal" un Minhenes "Bayern", kuru cīņa beidzās ar 2:2.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Fināls 2024. gada 1. jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.