VTB līga. "VEF Rīga" - Kazaņas "Unics"

LTFA Virslīga. FK "Nikars" - FK "Beitar"

PČ biatlonā. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem

Rastorgujevs Pasaules kausa sezonu noslēdz ar 11.vietu masu starta distancē

Sezonā pēdējās sacensībās Pasaules kausa izcīņā Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Holmenkollenā, Norvēģijā, izcīnīja 11.vietu 15 kilometru masu starta distancē, neraugoties uz četriem noslēpotiem soda apļiem.

Nepārspēts arī sezonā pēdējās sacīkstēs palika nekļūdīgi šāvušais norvēģis Johaness Tinjess Bē, finišējot pārliecinošā vienatnē pēc 37 minūtēm un 25,6 sekundēm. Otrās vietas ieguvējs Arnds Peifers atpalika 19,2 sekundes, savukārt vietu uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena nopelnīja vēl viens vācietis Benedikts Dolls 38,0 sekundes aiz uzvarētāja. Peifers sašāva visus mērķus, turpretim Dolls slēpoja divus soda apļus.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē bija viens no 15 biatlonistiem, kuri šāva bez kļūdām, un Latvijas sportists cīņu turpināja 8. pozīcijā 7,5 sekundes aiz līdera francūža Antonēna Gigonā.

Otrā šaušana ar Andreja Rastorgujeva dalību

Otrajā šaušanā Andrejam palika viens neskarts mērķis un viņš atkrita uz līderu duča beigām.

Trešā šaušana ar Andreja Rastorgujeva dalību

Arī pēc trešās ugunslīnijas Rastorgujevs mēroja vienu soda apli, bet daudz kļūdījās arī sāncenši, kas ļāva viņam pakāpties uz 7.vietu.

Ceturtā šaušana ar Andreja Rastorgujeva dalību

Tomēr divas kļūdas pēdējā šaušanā liedza Andrejam izredzes cīnīties par pjedestālu - finišā viņš no uzvarētāja atpalika minūti un 24,9 sekundes.

Sezonā 16 sacīkstēs uzvarējušais Johaness Tinje Bē pirmo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā bija nodrošinājis jau pirms pēdējā posma, kur palika nepārspēts visās trijās distancēs.

Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā finišēja 20.vietā ar 395 punktiem. Lielo Kristāla globusu ieguvušais Bē sezonā iekrāja 1262 punktus, otrās vietas ieguvēju krievu Aleksandru Loginovu apsteidzot par 408 punktiem.