Porziņģis efektīvs aizsardzībā; «Knicks» ar 28:0 atrāvienu revanšējas «Raptors»

Kristaps Porziņģis trešdien nebija rezultatīvākais spēlētājs Ņujorkas "Knicks" uzvarā 108:100 pār Toronto "Raptors" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, toties deva lielu ieguldījumu aizsardzībā trešajā ceturtdaļā, kurā komanda veica 28:0 atrāvienu, liecina NBA informācija. Kristaps ar 22 punktiem un izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām bija otrais rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā.

Trešajā ceturtdaļā "Knicks" basketbolisti bija graujoši pārāki ar 41:10 un līdz ar mača beigu svilpi revanšējās par zaudējumu iepriekšējā abu komandu spēlē piektdien Toronto, kur Porziņģis zaudējumā guva tikai 13 punktus.

Šoreiz Ņujorkas uzbrukuma līderis bija Tims Hārdevejs juniors, kurš ar 38 punktiem sasniedza karjeras rezultativitātes rekordu.  Porziņģis trāpīja septiņus no 17 divpunktu metieniem, vienu no četriem trīspunktniekiem, kā arī visus piecus soda metienus. Kristapa rēķinā vēl bija trīs bloķēti metieni un viena rezultatīva piespēle.

"Neticami," komandas veikumu spēlē, kurā "Knicks" pēc pirmā puslaika bija 11 punktu deficīts, novērtēja Porziņģis. "Tas bija mūsu ieguldījums aizsardzībā. Spēle trešajā ceturtdaļā pilnīgi izmainījās. Tas bija skaists basketbols. Tad nedomā [par atrāvienu], tu turpini spēlēt, un skaties, ka esam 20 punktu priekšā, lai gan bijām ar 10 punktiem mīnusā."

Porziņģis "Knicks" rezultatīvajā trešajā ceturtdaļā gan guva tikai divus punktus ar soda metieniem, bet izcēlās aizsardzībā. Savukārt pēdējā ceturksnī viņš iekrāja 10 punktus, kad "Raptors" centās revanšēties.

Nākamā spēle "Knicks" basketbolistiem būs piektdien Atlantā pret "Hawks".

"Knicks" ir 10 uzvaras 17 spēlēs, kas komandu ierindo 5.vietā Austrumu konferencē.

Zaudējumu trešdien cieta Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs", kas Ņūorleānā ar 90:107 piekāpās vietējiem "Pelicans". Dāvis laukumā 13 minūtēs iekrāja trīs punktus par visiem trim trāpītiem soda metieniem, aizmeta garām abus trīspunktniekus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Sanantonio "Spurs" basketbolisti nākamo spēli aizvadīs sestden Šarlotē pret "Hornets".