Porziņģim zema precizitāte «Knicks» zaudētā spēlē pret «Cavaliers»

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa gūtie 20 punkti pirmdien nepalīdzēja viņa pārstāvētajai komandai Ņujorkas “Knicks” gūt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pret Klīvlendas “Cavaliers”, spēli noslēdzot ar rezultātu 101:104, liecina organizatoru informācija.

Kristaps šajā spēlē laukumā pavadīja 34 minūtes, taču šoreiz neizcēlās ar precizitāti – viņš trāpīja divus no pieciem tālmetieniem, piecus no 16 divpunktu metieniem un četrus no septiņiem soda metieniem. Latvieša rēķinā arī septiņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un četras piezīmes.

Šoreiz “Knicks” rindās rezultatīvākais bija Tims Hārdvejs juniors, kurš sameta 28 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Enesa Kentera rēķinā 20 punkti un 16 atlēkušās bumbas.

Uzvarētājiem Lebrons džeimss guva 23 punktus, kā arī izcēlās ar 12 rezultatīvām piespēlēm n deviņām bumbām zem groziem.

Zīmīgi, ka “Knicks” aizvadīja lielisku otro trešdaļu un trešo trešdaļu vēl noslēdza ar 23 punktu pārsvaru. Taču pērnās sezonas vicečempione “Cavaliers” noslēdzošajā ceturksnī guva 43 punktus un beidza šo spēli savā zīmē.

Jau trešdien “Knicks” tiksies ar Jūtas “Jazz” vienību. Šobrīd “Knicks” ar septiņām uzvarām 13 spēlēs atrodas NBA Austrumu konferences tabulas sestajā vietā.