Latvijas U-17 izlases basketbolistes sasniedz Pasaules kausa ceturtdaļfinālu

Latvijas izlases basketbolistes trešdien Minskā ar 72:58 uzvarēja Argentīnas vienaudzes un iekļuva U-17 Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Spēlē par vietu pusfinālā Latvijas izlases pretiniece piektdien būs Francija, kas ar 78:57 pārspēja Mali basketbolistes.

Latvijas izlases rezultativitātes līdere astotdaļfināla spēlē bija 21 punktu guvusī Laura Meldere, kura arī izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, savukārt Eva Indriķe pievienoja 10 punktus. Argentīnietēm ar 25 punktiem izcēlās Brenda Griselda Fontana.

Iepriekš grupas kārtā latvietes zaudēja Kanādai un Austrālijai, bet pieveica Angolas izlasi. Kā trešās vietas ieguvēja D grupā Latvijas izlase astotdaļfinālā nonāca pret C grupas otro spēcīgāko komandu Argentīnu. Pasaules kausa izcīņā visas 16 komandas pēc grupu kārtas cīņu turpina astotdaļfinālā.

Galvenā trenera Kaspara Mājenieka vadītā Latvijas izlase tiesības startēt Pasaules kausa izcīņā ieguva pērn ar 4.vietu U-16 Eiropas čempionātā.

Pasaules kausa izcīņa Baltkrievijā noslēgsies 29.jūlijā.