BK «Ogre» paliek nepārspēta; panākums arī «Valka/Valga» vienībai

BK „Ogre” trešdien Latvijas basketbola līgas (LBL) ietvaros savās mājās ar 81:71 pārspēja „Latvijas Universitātes” basketbolistus, kamēr „Valka/Valga” vienība ar 70:60 pārspēja BK „Jēkabpils”, liecina organizatoru informācija.

BK „Ogres” rindās ar 18 punktiem un deviņām bumbām zem groziem izcēlās Jānis Pozņaks. Tik pat punktus sameta arī viņa partneris Mārcis Vītols. Viesiem rezultatīvākais arī ar 18 punktiem bija Linards Jaunzems, kuram vēl piecas atlēkušās un divas pārtvertās bumbas.

Spēli labāk iesāka BK „Ogre”, bet jau otro ceturtdaļu ar pārsvaru sāka LU basketbolisti. Vadību viņi saglabāja līdz pat pēdējās ceturtdaļas sākumam.

Tikmēr „Valka/Valga” komandā izcēlās Roberts Freimanis, kuram 21 punkts un 14 atlēkušās bumbas. Savukārt mājiniekiem ar 15 punktiem un sešām bumbām zem groziem atzīmējās Oskars Virsis, kam 12 punktus un tika pat atlēkušās bumbas pievienoja Jurijs Aleksejevs.

Spēle iesākās līdzīgi, bet jau pirmā puslaika izskaņā izrāvienu veica viesi, kas pārsvaru noturēja līdzpat spēles beigām.

LBL kopvērtējumā līderpozīcijās atrodas BK „Ventspils” un BK „Ogre”, kas abas palikušas nepārspētas pēc četrām aizvadītām spēlēm.