Bertāns trāpa vienu no astoņiem tālmetieniem «Spurs» zaudējumā

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio „Spurs” svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas mačā ar 86:94 savās mājās piekāpās Indianas „Pacers”, liecina NBA informācija.

Latvietis laukumā pabija teju 21 minūti (20:56), sametot septiņus punktus. Bertāns bija precīzs tikai vienā no astoņiem trīspunktu metienim, bet tuvākā distancē trāpīja pusi no izpildītajiem četriem mēģinājumiem. Viņam arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle un viens bloks.

Sanantonio komandā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Pau Gazols, bet divus punktus mazāk guva Brins Forbss un Tonijs Pārkers. Tikmēr divciparu rādītājus divās atzīmēs sasniedza Lemarkuss Oldridžs, kam 10 punkti un tikpat atlēkušo bumbu.

Uzvarētājiem ar 19 punktiem izvēlās Viktors Oladipo, bet 14 punktus sameta Derens Kolisons.

Pirmajā ceturtdaļā abas komandas līdzvērtīgi cīnījās, pēc 12 minūtēm minimālā vadībā esot „Spurs” (23:22). Otrajā puslaikā vadības grožus pārņēma viesi, kas puslaika pārtraukumā devās ar trīs punktu pārsvaru (43:46). Otrā puslaika ievadā „Pacers” vēl vairāk palielināja pārsvaru, izšķirošās ceturtdaļas sākumā esot vadībā ar 17 punktu pārsvaru. Zaudēto „Spurs” vairs neatguva, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Jau ziņots, ka svētdien zaudējumu piedzīvoja arī Kristaps Porziņģis un Ņujorkas „Knicks”.

Bertāna pārstāvēta komanda ar 30 uzvarām 48 spēlēs ieņem ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.