Kanādas hokejistes finālā izglābjas un pagarinājumā uzveic amerikānietes

Kanādas sieviešu hokeja izlase ceturtdien Soču olimpiskajās spēlēs pamatlaika pēdējā minūtē izglābās no zaudējuma, bet pagarinājumā guva vārtus un izcīnīja uzvaru 3:2 pār ASV, nodrošinot zelta medaļas. Uzvaras vārtus papildlaika 9. minūtē iemeta Marī Filipa Pulēna.

Kanādietes uzvarēja ceturtajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas. ASV izlase pēc 1998.gadā Nagano gūtajiem olimpiskajiem lauriem visos nākamajos finālos zaudēja kanādietēm.

ASV izlase pēc Meganas Daganas un Aleksas Kārpenteres gūtajiem vārtiem pēdējās trešdaļas sākumā bija vadībā ar 2:0, taču pārsvaru nenoturēja. Braiena Džennere rezultāta starpību samazināja, bet Pulēna 55 sekundes pirms trešā perioda beigām panāca izlīdzinājumu, kad Kanādai bija sešas laukuma spēlētājas un tukši vārti. Pagarinājumā Pulēna realizēja skaitllisko pārsvaru.

Bronzas medaļas ieguva Šveices hokejistes, kas spēlē par 3.vietu ar 4:3 uzvarēja Zviedriju. Izšķirošos vārtus šveicietēm guva 15 gadus vecā Alina Millere.