• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Viļānu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (20)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Arī no Viļāniem

Nav jau pilnīgi un galīgi slikti, tomēr lielīties var tikai ar galveno ielu, novada skolu sasniegumiem un baznīcu.
Zem kuras katras kritikas ir sporta joma, kultūras nama nespēja radīt pasākumus, kuri novadniekus ieinteresētu ne tikai Ziemassvētkos, kad ir vienīgā normālā groziņballe. Nestrādājošie iedzīvotāji ir pieraduši pie pabalstiem un nemaz necenšas sākt strādāt, jo kāpēc gan strādāt un saņemt vien mazliet vairāk nekā ir pabalsts? Var jau protams tie jaunie un nepieredzējušie iet uz domi un ko teikt, vai censties mainīt, bet tāda kā Dusjka noknābās līdz zemei. Tam cilvēkam vispār būtu beidzot jāsāk piedomāt pie savas uzvedības, un vēlētājiem beidzoy jāsaprot, ka ir cilvēki kuri taisa trako māju no pašvaldības. Palasiet vai paklausieties domes sēžu ierakstus! Šausmas! Tie deputāti, kuri ir gudri, nemaz nelien tajā ķīselī, ko taisa tie, kuriem galvenais ir pabļaustīties, citus pazemot un bezjēdzīgi iztriekt novada iedzīvotāju nodokļu naudiņu!

Leontīne

Viļānieti!
Tādam kuram ir slikti vienmēr bija,ir un būs slikti,lai kādā pašvaldībā vai valstī viņš dzīvotu. Tā kā padomā!
Citās pašvaldībās ir vēl trakāk,bet cilvēki ir optimistiskāki. Kauns dzīvot starp tādiem iedzīvotājiem,kas paši ne ar pirkstu nekustina, bet tik ar pirkstu baksta. Ko personīgi tu esi izdarījis sīs pilsētas labā? Jā nepilnību daudz,bet ar laiku ticu,ka arī Latgalē dzīvodim kā Rīgā.

a2hg

Leontīne 2017. gada 26. aprīlis, 16:45
Jā nepilnību daudz,bet ar laiku ticu,ka arī Latgalē dzīvodim kā Rīgā.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Kurā durkā māca ticēt šadiem sapņiem?Domā reāli un beidz sapņot.

Viļānietis

Beidziet dzīvot kaut kādos sapņos, par mūsu grimstošo novadu un kārtējās domes neizderības aizbildināt ar to ka - " Nevar jau visu uzreiz" . Pirms Jūs bakstāt ar pirkstu uz citām pašvaldībām , pavērojiet statistikas un tad padomājiet vēlreiz. Nu iet mums slikti un to ir jāatzīst ! Ir krasi jāmaina domes deputātu sastāvs un kā jau iepriekš bija minēts, ir jālaiž darboties jauni cilvēki, nevis tādi kuri nav vēl nekad bijuši deputāti , bet gan gados jauni, jo viņu domāšana atšķiras no 20.gs cilvēku domāšanas un es uzskatu , tā ir vienīgā iespēja kā virzīt novadu un pilsētu uz priekšu.

Viļaniete

Mūsu doma iet pilnīgs murgs Es esmu māte diviem maziem bērniem, kas stāv rindā uz dzīvokli,no 2013.gada visu laiku dzirdu ateikumus un to, ka dzivokljus nau. Savukārt rinda iet negodīgi. Dzīvokļi tiek dotas radiniekiem un draugiem, kuri sēž tur. 3 reizes man tika piedāvātas dzivokli šausmīgā stāvoklī ka nav pat iespējas dzīvot ar bērniem.žel ka nevar ielik bildes..es ateicos no tadiem dzivoklim tagad 2017.gada vini mani ielika beigas rinda..uztrauc viens jautajums cik gadus vel es gaidišu palidzibas?
Laura Vonda

Laura Vonda

Labdien! Varat sūtīt bildes uz ltv.lv

Maija

Pirms izteikt komentārus ir jāizlasa informācija, nevis pa tukšo jāmaļ. Kam pieder stadions? Pašvaldībai vai arodskolai? Kam nauda tur būtu jāiegulda? Jā ar sportošanu mums ir problēmas-pilsētā, tas tika pateikts pareizi. Bezdarbs-milzīgs...Kas šo bezdarbu rada?Ilgstošie bezdarbnieki, kuri dzīvo uz pabalstiem (palasiet paši cik viņu ir daudz un lieli). Var pat nedomāt par darbu, kas grib atrod. Nav darba vietu? Ko sūkstāties- radiet tās. Ir tik daudz neaizpildītas nišas.Mums ir dārziņi, skola un nav jādomā, ka bērns ir jāgādā uz blakus novadu, lai izglītotos, jo viss aizklapēts ciet. Ir izremontēta skola, kultūras nams, galvenā iela. Bērnudārzos ir tik skaisti rotaļu laukumi. Protams ir ko pilnveidot, bet to dara gadu laikā nevis dienas un mēneša. centīsimies saskatīt pozitīvo, nevis rakties nesmukumos. Velns nav tik melns kā to mālē!

Viļānietis

Tieši tā - pirms runāt ir jāievāc informācija un šoreiz to var attiecināt tieši uz Jums. Kā arodskolai var piederēt stadions , ja Viļāniem nav savas arodskolas? 41.arodvidusskola jau labu laiku ir Rēzeknes tehnikuma filiāle. Tieši tāpēc stadions agrāk piederēja Viļāni 41.arodvidusskolai, bet nu viņš pieder Viļānu pašvaldībai. Tātad ar to kam būtu jārūpējas par stadionu mēs noskaidrojām, tagad ķērsimies pie darba vietu radīšanas, es ceru Jūs esat informēta par to ka, lai uzsākt jebkādu ražošanu un cilvēku nodarbināšanu ir vajadzīgs starta kapitāls, kurš ir tikai retajam. Un daudzas no neaizpildītajām nišām , mūsu novadā nav iespējams aizpildīt, mazā iedzīvotāju skaita dēļ. Galvenā iela izremontēta - piekrītu. Posms no tā sauktā "nakts veikala" līdz HES tilta beigām laikam tika atstāts , lai atgādināt par to kāds ceļš bija pirms remonta. Un pamēģiniem izbraukt ārpus centra ,pa citām mazajām ielām Viļānos ,es domāju ka šāds izbrauciens Jūs uzreiz atgrieztu realitātē par ceļu kvalitāti.

AG

Kandidātu skaits: 115 /// Dzīvo 109 ////Strādā 5 ////Ir tikai īpašums 1.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tas ir pisec.109 dzīvo un 6 starp dzīvi un mirušo valstību . 5 strādā un 110 klaiņo pa miskastēm jo tik vienam ir īpašums .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Viļānu novadā