• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Viļakas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (82)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Bezdarbnieks

Es pats strādāju bezdarbniekos pagasta tiešam par tam puķem zeltslotiņas ir taisniba , jau visas saknes izlidušas āra, tur vairs nav ko ravet. Reginas Brokanes laika , ka stādītas nekas nav mainijies.Nav jau viens kas sed bez darba ,ka Vancans Jānis bet arī no skolas Locāns Aldis vairāk sēd bārā nekā sava darba vietā. Jo sieva sed Viļakas dome finansu nodaļas vaditāja,tapec viss ir atļauts.Kamer bus ši valdiba kartibas nebus.

Medņevietis

Palasot komentārus tiešam ir kur taisniba.Medņeva ari ceļiņš kurš iet no autoostas uz veikalu gar malu aug Padomju laiku pu,kes zeltslotiņas. Nekur tadu puku vairs neredzesi.Vancanes kundze cik gadu atsedeja un nevareja iestadit kadas pukes musdienigas. Tikai nav naudas un domajiet paši.Viļakas ziņas bija rakstits ,ka Vancanes kundzei pienakas šoferis , lai tad šoferis sed Viļaka nevis pagasta, un nemaz viņš nav noslogots , te STUKAČU nevajag pietiek bez viņā. Iesedejies aiz sievas muguras ,ka circenitis aizkrasne. Priekšnieks Prancans mums ir labs vizmas uzklausa cilvekus, tikai lugums lai nedanco pec Vancanes stabules.

Maija

Ok

Ž

Iedzīvotāju dzīves kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no valdības , no pašvaldības. Domāju, ka liel;a daļa man piekritīs. Protams, var cēli pateikt, ka katrs pats ir vainīgs un atbildīgs par savas dzīves labklājīnbu, bet, ja strādā 18h diennaktī un saņem atalgojumu ar kuru var izdzīvot pus mēnesi, tad nedomāju, ka cilvēki ir izvēlējušies sev tādu atalgojumu. Pašvaldībās visu nosaka deputāti, bet nez kādēļ izpilddirektores patvaļai nav robežu. Rodas iespaids, ka viņa ir pati svarīgākā un atļaujas darīt ko vien grib. piekrītu, ka jāstrādā jauniem cilvēkiem, jo savādāk kā jau iepriekš rakstīja, šis murgs nebeigsies

saulessargs

Kamēr pie varas būs cilvēki, kuri vadošajos amatos strādāja padomju laikā , atmodas gados, nekas labs nav gaidāms, jo viņi dzīvo pēc stereotipiem - šis labs, šis slikst, trešā varianta nav. viņi nepieņem citu viedokli, bet domā, ka tikai viņi ir pareizie, godīgie, par ko gan jāpasmejas. Vienmēr visus tur aizdomās, ka visi ir zagļi, krāpnieki, bet paši.......... Tāpēc, laidiet pie varas jaunus cilvēkus, kuri domā daudz plašāk, nešķiro tautu labajos un sliktajos, uzklausa, pieņem citu viedokli, prot piedot un atvainoties. Padomju laika dogmas neko labu mūsu sabiedrībai nenesīs. Dzīvos tie, kas mainīsies. Bet, ja pie varas būs atkal padomju laika cilvēki, tad varēsim ciest un gaidīt, kad šis murgs vienreiz beigsies.

izskatās, ka Viļakā šis murgs nebeigsies.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Viļakas novadā