• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Ventspils novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Jozeps

Legala zagšana parasts cilveks kautko nozags uzreiz aiz restem no visam malam izpiež naudu no tautas ka tik sagrabt sev un sev pa citiem.pat nedoma, citiem bērni slimo un nevar atļauties zales nopirkt jo nav naudas, iegaju veikala cenas gan aug videj no 2centiem lidz 5centiem vis ir palicis dargaks, kapec kur var izkaidrot? Kapec tautaj neļauj dzivot? Bet liek eksiste. Šakalu bars. Kapec kometarus dzešat patiesiba acis kož?

Danila

Jadoma vairak par cilvekiem lai viņi varetu dzivot te latvija lai butu adbilstoša alga .jo ventspili nevar nopelnit ta lai varetu dzivokli nopirkt lai varetu komunalos nomaksat ģimeni usturet.jo pat banka nedod kreditu jo ir mazas algas lai nopirktu dzivokli.citas darbavietas pat menesiem nemaksa algas.citi pat pasnavibu dara jo nevar kreditus nomaksat ne gimeni usturet daži pat dzert sak citi narkotikus lieto .jo neredz ka šai latvija kautkas labotos valsts pat neapliekamo minimumu samazina 10iro pilika bet 15 iro nogriez no neapliekama minimuma zog acis skatidami.tapec cilveki muk no lv.pamieginiet paši izdzivot ar minimalo algu samaksajiet komunalos un pabarojiet gimeni un abgerbiet uz skolu iedodiet naudu.necien šejt parastos cilvekus izmanto ka vien var .driz nebus kas strada paliks tikai pensionieri.kuriem ari iet gruti perk putraimus griķus un doma ka par visu samaksat.lai valdiba padzivo uz minimalo algu sež kik un gul un sanem 4000 algu par ko viniem tada alga.visu tik izpost

Jozeps

Stradaju zolida firma daudz ir plusu salidzinot ar citam firmam ventspili un ventspils novada, bet algad ka nebij ta ari nav, algu saņem un doma kurus reiķinus apmaksat kurus ne jo reali nepietiek līdzekļu. Un mani nekadigi nevar pamest domas ka jalaižas prom no LV ar visu savu jaunizceptu ğimeni.

Jozeps

Kadi 915€ vidaja alga ko jus murgo, labi ja sanak uz rokas 600€, ja butu vismaz 800€ uz rokas tad jau butu ļoti labi ha 915€ murgs!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Ventspils novadā