• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Vecpiebalgas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (7)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

zanda

Faktu daudz, vajag celt augšā. No zelta projektiem kāda "Ģimenīte" apceļojusi teju visu pasauli.

Māris

Gints situāciju aprakstīja loti precīzi. Pasvaldība ir ieinteresēta iedzīvotāju skaita samazināsanai lai pasi par sevi balsotu. Faktiski tā nav demokrātija, bet totalitāra valsts. Ja vajadzētu atkal sataisīt izsūtāmo sarakstu, tad H.Duksis ar V.Cīruli to sastādītu bez sirdsapzinas pārmetumiem.

Māris

Gints situāciju aprakstīja loti precīzi. Pasvaldība ir ieinteresēta iedzīvotāju skaita samazināsanai lai pasi par sevi balsotu. Faktiski tā nav demokrātija, bet totalitāra valsts. Ja vajadzētu atkal sataisīt izsūtāmo sarakstu, tad H.Duksis ar V.Cīruli to sastādītu bez sirdsapzinas pārmetumiem.

Gints

Pašvaldībā strādājošie jau ir aizsēdējušies un pārsvarā vairo savu labturību, jo īsti nav opozīcijas un sāncenšu uz "siltajām" pašvaldības vietām. Papētot amatpersonu ienākumu deklarācijas, atsevišķiem darbiniekiem vērojams krass finansiālais uzlabojums. Un ne tikai pēc deklarācijām tas redzams... Iepirkumu procedūras tiek veidotas specifiskas konkrētiem uzņēmējiem. Vairāku pašvaldības darbinieku lietderība ir stipri apšaubāma, bet algas tiek saņemtas nesliktas, kas arī stipri ceļ vidējo algu lielumu uz kopējā fona. Komunālie maksājumi par dzīvokļiem ir pielīdzināmi Rīgas cenām, ja ne pat lielāki. Izpilddirektora Dukša kunga darbības papētot, noteikti būtu interesants sižets De Facto raidijumam. Novadu pamatā uztur pāris uzņēmēji kas cenšas strādāt, veidot darba vietas un attīstīties, bet novada amatpersonu korumpētības dēļ, mājokļu trūkuma dēļ tas īsti nav iespējams. Novadam ir liels potenciāls, bet ne ar šiem "darboņiem" pie vadības grožiem.

Gints

Andrim vajag faktus? Fakti tiks izlikti kameras priekšā 8. maijā. Un dažiem noteikti tie nebūs patīkami. Fakts par komunālajiem maksājumiem ir izdomāts? Projektu "izbīdīšana" konkrētajam pašvaldībai pietuvinātai personai nav fakts? Tas ka visu šo gadu laikā tērēta nauda "zelta" projektiem nav fakts? Visi skaitļi ir pieejami. Un tas viss argumentēti ar skaitļiem tiks nolikts priekšā. Cilvēki baidās runāt, jo saprot ka sekos represijas, bet ir cilvēki kas nebaidās runāt un to arī darīs. Un tā nav ne aģitācija ne nomelnošana. Netiek pārstāvēta ne kāda partija ne kāda cita organizācija, bet pasaku skaļi to ko domā lielākā daļa iedzīvotāju.

Andris

Arī mūsu novadā ir sākusies netīrā vēlēšanu kampaņa ar apmelojumiem un visu pārējo. Jūtu līdz Vecpiebalgas novada kolēģiem. Neviena konkrēta fakta, tikai muldēšana un kārtējās vēlēšanu kampaņas apmelojumi!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!