• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Talsu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (23)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

LIENITE

KAD VARES 3.GRUPAS INVALIDI BRAUKT PA VELTI AUTOBUSOS,TAD NEVAJAG KAITINAT AR APLIECIBAM .
Sarmīte Bērziņa

Sarmīte Bērziņa

Lībagu pagasts ir otrs lielākais pagasts Talsu novadā, lielāks par pilsētām kā Stende, Valdemārpils un Sabile un pat Mērsraga novads, bet šajā pagastā nav kultūras iestādes, Lībagu pag. Brīvā laika pavadīšanas centrs ir pažobele ( izbūvēti bēniņi), pret kuras griestu logu ailēm galvas atsituši lielākā daļa pašdarbnieku un apmeklētāju. Iepriekšējā sasaukuma laikā tika uzceltas palīgtelpas sporta zālei un izbūvēti zāles pamati, bet pašreizējā dome atsakās zāli būvēt (kuru varētu izmantot gan sportam, gan kultūrai), jo darbus veica pašreizējā opozīcija. Tā nu Lībagu pagasta iedzīvotājiem nekas nepienākas, tie ir kļuvuši par partiju ķīviņu ķīlniekiem. Viss iepriekšējā sasaukuma paveiktais TNA skatījumā ir slikts, bet paši neko nav izdarījuši. Par situāciju Lībagu pagastā var pārliecināties Talsu Vēstu 17.03, rakstā "Vai aizaugušajos pamatos taps sporta zāle" un 27.03. "Atgriežoties pie publicētā". Mums vajag gan tiltu, gan skolu, gan zāli! Nauda atrodas tikai Talsiem, nevis laukiem

Kitija

Kur var redzēt tautas panorāmu Talsos.

kalps

Cik var dziedāt-pašvaldībai attīstīt uzņēmējdarbību!Pašvaldības pienākums nav attīstīt uzņēmējdarbību!Uzņēmēji dara savu darbu,pašvaldība savējo.Vai Talsu piensaimnieks ir iegūldījis kaut vienu centu pilsētas ūdensaimniečības attīstībā? Tad ar kādām tiesībām viņi piesārņo šo ūdensaimniecības infrastruktūru,kas celtas pa ES unTalsu novada iedzīvotāju līdzekļiem!Arguments,ka viņi dod cilvēkiem darbu ir nevietā.Jebkurš uzņēmējs biznesu uzsāk tikai ar vienu mērķi-nopelnīt naudu.

Nojauta

Hei,kalps! Neesi kāds no dīkdieņiem kurš atbrīvots no darba piensaimniekā? Ja vēl nezināji tad aplūko kanalizācijas tarifus Talsu novadā!

Kungs

Pašvaldības pienākums ir radīt labvēligu vidi uzņēmējiem,kas tālāk dod darbu iedzīvotājiem,kas tālāk maksā pirmkārt ienākuma nodokli pašvaldības kasē,kas tālāk dod naudu skolotājiem,lai Tavs bērns izaugtu gudrāks! Utt.

Lociņš

Naudu klakarē kā tik māk. Pilnīga dezinformācija starp valsts institūcijām. Varas demonstrēšana pret mierpilsoņiem. Uz e-pastiem neatbild. Kā gribu tā daru. Nenormāli bedraino domes apkārtni činī par mūsu naudu. Dome ir tik pat morāli novecojusi kā tukšā, vecā slimnīca ar jauniem logiem. Cik ilgi urlāni ņems tos kredītus valsts kasē. Nepietiek kā ubagiem klakarēt naudu?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Talsu novadā