• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Smiltenes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (19)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Janīna

Lai pašvaldība beidzot sāk domāt par cilvēkiem.

Seniors

Esmu nodzivojis , Grundzales pagasta , jau 9 gadus ! Esmu pensionars , sieva pensionare - 2.grupas invalide ! Bet , neesmu redzejis vaiga , ne vienu Socialo darbinieku ! Negribu ari redzet , jo loti labi zinu , kad no viniem , nav nekada labuma! Butu , vismaz painteresejusies , ka dzivojam , vai nav vajadzibas , pec palidzibas un t.t. Tamdel , laikam ari , neiesu velet , jo neredzu , par ko velet ! Lai brauka vien , ekskursijas un uz izklaidem !!! Piesksirta naudina , tacu ir jaiztere !!!

iveta

Labāk vajaga tikšanos palsmane sarīkot

Mudis

Tu paskaties kadi tie lepnie Latviesi izskatas! Liela dala interveto ir tadi nabagi, ka kauns skatities! Nu jau pat ir tik traki ka cilveki pat nevar atlauties apgerbties ka pieklajas. Bet kaut ko lemj! Baigie lemeji, biezajiem sen jau pie dirsas ko jus tur gvelzzat! Kaut ko aplinkus muld, pasi saprotot ka realitate ir briesmiga! Ahujenais viensetas ipasnieks ar vacijas humpalaam muguraa! Ejat nu dirst, reeka naak!    

Koko.

Urrā, Smiltenē būs jaunas darba vietas. Parādījies jauns Versače, un sāks ražot sava zīmola apģērbu. Varbūt sākt ar savas valodas izkopšanu lai nav jāpiedzīvo kauns slēdzot līgumus. sāc ražot tērpus skolniekiem lai nav jāstaigā saplēstās džinsās,kā to dara šmiltenes vidusskolas meitenītes.

Līga

Pilnīgi piekrītu Silvijas teiktajam par Smiltenes sociālo dienestu.Tur tik tiešām labāk neiet.savādāk iztraucēs Dāmas.

Klaviere

tā ir norma, smiltenes pašvaldības darbinieku nokompetence ,smiešanās par apmeklētājiem,nespēja atbildēt ,utt.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Smiltenes novadā