• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Rīga

Tautas panorāma

Eksāmens matemātikā

Centralizēto eksāmenu rezultāti matemātikā (pašvaldības labākā skola) 2016.gadā (Avots: VISC dati, LTV aprēķini)

+ -

Ziņojumu dēlis

Komentāri (8)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Skumji

Par esošo RD domes darbu - tā ir ES fondu nauda, kas plūst lielos apjomos. Iepriekšējo mēru laikā tāda nebija. Plus vēl izmantojot iepriekšējo gadu uzkrātās finansiālās rezerves. Nevajadzētu aizmirst, ka Rīgai tagad ir krietni vairāk kredītu kā pirms Ušakova.
Sociālisms ir tikmēr kamēr ir sveša nauda. Tādēļ, lūdzu, nemelojiet par 'izcilo darbu'. Kurš arī nav izcils... Redzot kas notiek SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Rīgas Satiksmē, cik gļēvs bija mērs Zolitūdes lietā un, cik švaka ir Barona iela.. Neredzu Ušakovu labāku par iepriekšējiem. Ja nu vienīgi muldēšanas ziņā. Tur gan viņš pārspēj visus.

Juļa

Vēl bišķin, būs i Krima, i divvalodība.
Krievijas organizētās noziedzības nauda, uzkrājumi no cilvēku maksājumiem par plānotajiem remontdarbiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un maksājumi par sabiedrisko transportu valda un ļauj gozēties Saskaņai.

Desa

Vai šādi drīkst reklamēties?

Agnese

Piekrītu, interesanti būtu, ja būtu publiski pieejama statistika par rindu garumu krievu un latviešu plūsmām bērnudārzos. Man tuvākajos - krievu rinda ir ap 50 bērniem, latvieši 200-300 bērnu. tātad krievu bērnudārzos var tikt jau no 1,5g, kamēr latviešu gaidi vien un maksā par privāto!
Rezultātā tā ir ANTIintegrācija, jo ja vien cilvēks šaubās, tad palaiž krievu bērnudārzā. BET ja reiz esi ticis bērnudārzā, tad no rindas tevi izsvītro un uz latviešu tikt vairs nav iespējams. Un sagatavo skolai tad automātiski krievu valodā (Ha, ha - mazākumtautību), kur arī integrācija uz LV valodu ir stipri nosacīta.
Sen jau visus bērnudārzus varēja pārlik uz LV valodu, lai "mazākumtautības" iet privātajos. Tagad tāpat latviešu bērnudāros ir daudz krievvalodīgie, jo vecāki saprot, ka tas ir vieglākais ceļš.

Mārtiņš

6) Riteņbraucējiem netiek nodrošināta draudzīga infrastruktūra pietiekamā daudzumā, tādēļ tiek apdraudēta gan gājēju, gan arī pašu riteņbraucēju drošība.
7)Viena no Rīgas "vizītkartēm" ir daudzās laimētavas, kas atrodas uz "katra" stūra.
8)Vasarā Rīgas ostā piestāj daudzi kruīza kuģi, bet pirmais iespaids par Rīgu viņiem rodas no redzamās laimētavas un "lieliski" sarūsējušā un krāsas nolupušā Vanšu tilta.
9)Vēljoprojām, daudzām mājām Rīgā nav pieejama nedz kanalizācija, nedz arī ūdensapgādes sistēmas.
10)Piedodiet, bet viena problēma ir arī nestrādājošo pensionāru pārvietošanās sabiedriskajā transportā sastrēgumu maksimumstundās.
11)Šī brīža mērs bieži vien klaji bēg no medijiem un nespēj atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Rīgā