• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Pārgaujas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (6)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

inara.baumane@la.lv

1) Kad beidzat sāks labot ceļu no Satlbes uz Cēsīm, vai gādīsim kārtējo nelaimi?

2) Kad kopējā Pārgaujas iedzīvotāju sanāksmē lemsi9m ko darīt ar unikālo Straupes pili, kad Narkoloģiskā slimnīca to9 ir atstājusi?
Mūs novadā arī vajac skaisu pili!

urķis

P14 autoceļš Umurga—Cēsis—Līvi ir reģionālais Latvijas autoceļš. Atbild Satiksmes ministrija, respektīvi ZZS.
Šeit saite uz plānoto remontu. Nav gan saprotams, kad tas varētu notikt.
lvceli.lv

Gena

Nav jau arī saprotama viena lieta, pagastus apvienoja vienā novadā, lai taupītu līdzekļus, ieekonomētu uz administratīvajām izmaksām Bet atstāja administratīvo aparātu katrā pagastā. Uz tiem 4 tūkstošiem nav tā kā par treknu?

Marina

Man rada nesaprasanu,ka var uzstadit udens skaititajus,ja pa kranu visaa pagasta nak rusains udens,labi baigaas pretenzijas varetu necelt vel tad ja par tadu"vircu" neliktu maksat,bet saja situacija nav izveles,nostada fakta prieksa.Jaa ir iespeja,vari uzstadit filtru,bet cik tads nemaksa?cik biezi tads bus jamaina,ja udens tiesam nak bruuns.?! Ka no tada gatavot est,veikala udeni nepiepirksi! Bez tam ir daudz jauno gimenju ar maziem berniem,kuri ir jamazga,jabaro! Man skiet nepareiza visa si situacija,vajag savest kartiba udens apgades sistemu un tad var likt par to maksat!

Sandis

Labāk būtu pastāstījuśi kā deputătiņi un saimnieks H.V. ir savu radu īpašumus pavairojuši. ZAGĻI

Artis

Ceļam no Stalbes uz Cēsīm ir visai bēdīga kvalitāte

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Pārgaujas novadā