• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Ozolnieku novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (5)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Velga kruzite

Laiks pašvaldībai nomainīt sociālā dienesta vadītāju,kura
izceļas ar neredzētu -cinismu un rupjību un visatļautību
tēlojot prokuroru.
piemēram sakot māmiņai ,ka Tev nevajadzēja dzemdēt vai ar nevari samaksāt nodokli pārdod māju un zemi.
Strodes S. kundze ir ienācēja ,bet tēlo karalieni aizvainojot
.ka visi latvieši ir blēži.Ļaudis jau baidās uz dienestu doties
Pensionāriem malkas pabalstu izmaksāja tikai uz pusi
mazāku,jo nav mājas īpašnieks.Dienestam nav jāstrādā tikai pēc domē lemtajam un labklājības ministrijas ,ministru kabineta lēmumiem.Izrādījās,ka viņas pasniegtais ir nepareizs,par pat neatvainojas
Man ir jautājums-Vai sociālam dienestam nav jāstrādā
cilvēkiem.kuri nonākuši grūtībās,vai cilvēkiem jāiet pie
kungiem lūgties žēlastības?
Jorens

Jorens

Var redzēt, ka Ozolniekos zems bezdarba līmenis, jo šādos laikos visi strādā nevis iet uz Tautas sapulcēm, ko var redzēt arī pēc apmeklētāju skaita uz parunāšanos :)

Iveta Gaile

Sakarā ar manu atrašanos ārpus Latvijas un neiespējamību piedalīties “Tautas panorāma” izbraukuma reportāžā Ozolnieku novadā, izteikšos elektroniski. Vispirms vēlos pateikties LTV par šāda projekta ideju. Esmu piederīga Ozolnieku novada Salgales pagastam kopš dzimšanas. Šodien tie ir 45 gadi.
Vizuāli, Ozolnieku novads ir bagātīgi zaļš, skaists visos gadalaikos un tiek uzturēt labi. Sakoptas redzamākās teritorijas. Priecē, ka pašvaldība atbalsta Ozolnieku novada jauniešu aktivitātes. Tā ir laba ilgtermiņa investīcija. Ozolnieku novads iedzīvotājiem plaši piedāvā kultūras un sporta aktivitātes. Gods un slava par to.
Taču, samērā klusi un ar milzīgu atbalstu no Ozolnieku novada domes puses, Salgales pagasta, Emburgā tiek īstenots kāds Latvijā vērienīgs un ļoti nozīmīgs vides projekts – bīstamo atkritumu pārstrādes kompleksa paplašināšanās. Un deputāti pārkāpj pilvaras. Projekta īstenotājs SIA “E Daugava”, kurš ir SIA “EKO OSTA” meitas uzņēmums.
Kā varu Jums nosūtīt papildus komentāru

Ance Jaks

Ozolnieku novads kopumā tiek sakopts un vismaz ārēji uzfrišināts. Labklājības līmenis ir labs uz citu novadu fona. Taču man rūp izglītības jautājumus. Izdevumi izglītībai ir vieni no lielākajiem valstī, taču eksāmenu rezultāti ir zem vidējiem rādītājiem. Kā tiek izdarīti lēmumi, kur izglītībā novirzīt piešķirtos līdzekļus un kāda ir šo ieguldījumu atdeve?
Laura Vonda

Laura Vonda

Vai Jūs esat Ozolnieku novada iedzīvotāja? Tautas panorāma Ozolniekos būs 6. aprīlī, 12:00, pie tautas nama. Uz tikšanos!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Ozolnieku novadā