• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Nīcas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Vērotājs

Domāju, ka reizē ar deputātiem būtu jāmaina arī daļa no pašvaldībā strādājošiem darbiniekiem. Arī viņi ir savās vietās iesēdējušies jau gadiem un darba pienākumi vairs nav pirmā vietā. No vairākiem apmeklētājiem ir dzirdēts, ka bibliotēkā ļoti bieži nav atbildīgā darbinieka. Sēdi un gaidi kad atnāks.
Kopš pievienošanas Nīcas novadam, Otaņķu pagastā tik slikti grantētie ceļi nav bijuši. Ja vēlas, lai novadā dzīvotu vairāk strādājošo, kas maksā nodokļus, tad vismaz nodrošiniet viņiem normālu ceļu, lai var uz darbu aizbraukt. Jo ritošā daļa automašīnām ir jāremontē ļoti bieži.

acss

Par nelikumīgo būvniecību - likumīgi jau nav iespējams pat sirdsmājiņu uzsliet, jo būvvaldes vadītājs izskatās kā bezssmadzeņu radījums, jo prot tikai nocitēt sauso likuma pantu un atbilde ir viena - nedrīkst!
Manuprāt ierēdnis joprojām strādā sev, bet ne iedzīvotājam.
Runājot par vietvaras deputātiem - Pērkones ciemā nav redzēti un dzirdēti.

Egita Kopstale

Ja Nica tiesam ir skaisti sakopta un tas ir ari viss. Tacu novada bez Nicas ir ari citas pasvaldibas. Kuras celi ir briesmiga stavokli pamestas pasvadibu ekas kuras ir uz sabrukima robezas. Tik sola. Ka piemeram Otankos ir pamesta veca pastu eka kura ir grausts. Vai ari vecais Grobinas pateretaju biedribas veikals kur tuks stav jau kadus gadus 15 ka minimums.

Odita Krenberga

Vai kāds no pašvaldības varētu pakomentēt situāciju ar skarbajiem sodiem par nelikumīgo būvniecību?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Nīcas novadā