• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Ludzas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (1)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Dace

Labdien!
Man liekas nepareizs nekustamā īpašuma aprēķina princips...
Kāpēc nodoklis tiek rēķināts no manas apdzīvojamās platības. Tikai tāpēc, ka esam gribējuši dzīvot ērtāk, lai katram būtu sava istaba (tā saucamā privātā telpa), mums jāmaksā vairāk par to pašvaldībai. Iegādājoties zemi, būvējot māju mēs jau esam maksājuši pietiekami daudz jau visādus maksājumus (pie zemes iegādes, pie būvniecības, projektu saskaņošanas, atļauju saņemšanas un tad jau visi būvniecības materiāli, celtniekiem....). Ar ko mēs atšķiramies no tā, kuram īpašumā ir 100m2 un mums 200m2? Pašvaldības "labumus" izmantojam vienādi, pat varbūt mēs esam sliktākā situācijā, jo ceļš pie mūsu īpašuma ir "briesmīgs", komunikācijas no pašvaldības nekādas, bet nodoklis man ir lielāks nekā tam, kuram gar māju iet asfaltēts ceļš, apgaismota iela u.t.t., Tikai viņam ir mazāka dzīvojamā kvadratūra. Nodoklis būtu jārēķina no īpašuma atrašanās vietas, pa kvartāliem, zonām, atkarībā no tā kāda infrastruktūra ir pieguļošam īpaš

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Ludzas novadā