• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Līvānu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (8)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

ŽĒL!

Ļoti žēl, ka tiek intervēts puisis, kas ir dzērājs un parādīts, ka Līvānos ir ļoti slikti, ka nav darba, ka tikai Rīgā ir darbs. Plkst. 11.00 tādi tik arī staigā pa pilsētu. Darbdienā ir taču jāstrādā vai jāmācās.

LR

Vēl piemirsu Saltums, saldējuma ražotne, daudz lielu autotransporta uzņēmumu, loğistikas centri Adria, Promo, Maximas, Rimi, Top, Mego.. Tieši otrādi trūkst darbinieku. Nestrādā, kas negrib strādāt.

Jersiķis

Ražotnes no Jersikas nočiepāt, paši Līvāni būtu pliki kā baznīcas žurkas.

Piekrītu !

Aizbrauciet uz Preiļiem un paskataties kā tur 20 gados politikāņi nolaiduši pilsētu un tad parunāsim !

LR

Līvānos darbu var atrast! Ir daudz uzņēmumu. Pārbrauciet pa Līvanu rūpniecisko rajonu - Līvanu kūdras fabrika, 2 lieli autoservisi, Z-Light (tagad nosaukums mainīts), Līvānu bioķīmiskā rūpnīca, viss sakārtots, Daugulis cepumi, Sencis mēbeles, Adugs cepumi, Līvānu mājas un logi, Eko nami, RNS-D, Ceram Optec (šeit gan neizvēlas vietējos darbiniekus) un vēl un vēl var rakstīt.....Nestrādā tie, kas negrib strādāt. Jaunietis, ko intervēja par darbu, viņš nevēlas strādāt. Arī Rīgā viņš nestrādātu. Pie tā ir vainīga valsts politika, ka maksā maznodrošinātā pabalstus jauniem cilvēkiem, dzērājiem. Pilsēta ir sakārtota.

Inga Vetere

Līvānu novadā noteikti jāapmeklē Jersikas pamatskola. Mans dēls mācījās šajā skolās - tā nav skola, bet otra ģimene bērniem.Pēc tam sekoja Āgenskalna Valsts ģimnāzija. Baidījos, kā laukos pieradis izdzīvos, bet bažas bija liekas, konkurēja ar tiem, kuri mācījušies Rīgas skolās. Tagad dzirdu bažas, ka tā ir mazā lauku skola, un kas zina, kas būs lemts turpmāk. Manueapmeklētu skolu. Ja nelabvēlīga ģimene un vecāki pēc svētkiem aizmirst, ka bērniem jādodas uz skolu, par to neaizmirst skolotāji un paši brauc pēc bērniem. Fantastiska gaisotne šajā skolā un lieliski pedagogi- tik daudz pasākumu un svētku, kādu nav Rīgas labākajās skolās.

Zane

Kas notiek ar ceļiem? Ne tikai pilsetā, bet arī novada pagastos? Kāpec lauku teritorijas tiek ignorētas un ceļus nelabo, neatjauno? Kādēļ masas ierobežojumus nav jāievēro meža tehnikai? Kad to sāks kontrolēt, ne zīmes salikt??

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Līvānu novadā