• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Krustpils novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (5)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Vai, vai

Vai mūsu novadā vispār vērts iet vēlēt? Kā izskaidrot Pabērzu dinastijas vēlmes pēc varas. Trijos sarakstos startē pats pabērzs, viņa vecā sieva un dēls un trešajā civilsieva vai kā saka brūte. Vai tiešām tik ļoti alkst pēc varas? Vai vēlme nenorāda, ka tas ģimenei ir sava veida bizness?

pūcīte

Kāda tur dinastija? VECAIS Pabērzs sen no ģimenes aizgājis,vienā sarīkojumā pat savus mazbērnus nepazina,kā tukšai vietai garām pašļūca

Anita

Vai deputātu kandidātiem nemaz nav kauna. Vienā listē esošais priekšnieks, citā viņa dēls un vecā sieva, citā atkal civilsieva. Vai mums ir par ko balsot?

Iedzīvotāja

Vienkārši ,tik tālu noveduši ar saviem solījumiem novadu, ka iedzīvotājiem nav vairs ticības un cerības. Kā palīdzēja pagrīdēm un "alkāniem", tā arī palīdzēs.

juris

Kauns novadam pat neviena cilvēka. Visi laikam iebiedēti ka negāja uz tautas panorāmu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Krustpils novadā