• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Krimuldas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (14)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Emīls Kalniņš

Emīls Kalniņš

Kas ziemā notiek uz vārpu ielas? Pati tīras?
Emīls Kalniņš

Emīls Kalniņš

Atraduši ko intervēt, muļķu bars.

Olekts

Mani patiesi pārsteidza Krimuldas vidusskolas darbinieces apgalvojums, ka rezultāti matemātikā ir tik zemi, jo ir alternatīvā klase ar ne visai gudriem bērniem. Vidusskolas klašu grupā taču nav alternatīvās klases. Un kādēļ eksāmenu rezultāti ir zemi? - Varbūt atbildība tomēr , lai arī cik grūti to būtu izdarīt, ir jāuzņemas arī pašai skolai un pašvaldībai.
Vizma (Ritma) Freimane

Vizma (Ritma) Freimane

Ja ierakstā paliek tikai pēdējie teikumi , tad var saprast arī tā. Vienkārši gribēju pateikt, ka skola nestrādā ar izlases bērniem un no viena gada rezultātiem nevar spriest objektīvi neko. Ne jau visi alternatīvās klases bērni nav gudri... Diagnozes ir dažādas. Daudzi mūsu absolventi ir cienījami cilvēki .

Dārta

Mans priekšlikums pievienot Krimuldas novadu Siguldai.

Hmm

Priekš kam Siguldai, uzreiz Rīgai un miers, tāpat perifērija būs mirusi.

Dārta

Jau tagad viss pārsvarā notiek Siguldā!

?

Un tad reiķinieties ar to kad viss būs Siguldai un Krimuldas novadam nekas un it sevišķi kas ir tālāk no Siguldas būs pavisam aizmirsti .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Krimuldas novadā