• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Dobeles novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (14)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Vāvere

Nu labi Jums Dobelniekiem,viss ir,bet mums Bērzes pag .iedzīvota'jiem,nekā.Miltiņos ir bērnu laukums,Šķibē biblioteka,Bērzē-biblioteka .Tas ir viss,nekādu pasākumu,nekā,tikai Juris Kronbergs izpildirektors,kurš nekam nevajadzīgs.

Līga

Dobelē vajadzētu atvērt kādu kafeinīcu,uz kuru var nepiespiestā atmosfērā paskatīties,gan hokeju,gan vienkārši aprunāties ar draugiem, arī izmantot internetu! Šāda vieta dobelē trūkst, tagad ir fancy tērvetes restorāns un klondaika, kas strādā ilgāk par plkst.19! Vajadzētu tērvetes alus bāru, tādu pašu kā bija pirms vairāk kā gada! Dobeleniekiem un pārējiem,kas atbrauc mājās brīvdienās nav,kur aiziet! Negribas iet piepīpētā klondaikā. Tā nu tas ir.

Čalis

A kas ir ar to ēstuvi Gardenē. Tālu nav, cenas labas, tur var tiešām iet...

Zane

Pēdējos gados pilsēta ir manāmi attīstījusies pozitīvā virzienā. Novadpētniecības muzejs ir paplašināts un tas regulāri piedāvā jaunas izstādes un interesantas nodarbības (+muzeju nakts!). Bibliotēkā jau kādu laiciņu piedāvāts projekts "Trešais tēva dēls". Pasažieru vilciens uz Rīgu. Lai vakarus nevajadzētu pavadīt pie TV, lūdzu - amatu māja, sporta zāle, handbola spēles! Redzu, ka saņēmies ir arī kultūras nams, kas rūpējas par vairāk interesantiem pasākumiem kultūras dzīvē. Manuprāt, lielāka problēma ir pašos dobelniekos. Cik daudzi gan izmanto šīs, tik pat kā bezmaksas iespējas? Pat nosoda sniegavīrus, neaizdomājoties par to, cik daudz tūristiem Dobele ir brīvdienu galapunkts... Tūrisms ir ienākumi, bet neviens nav aizdomājies par to, kā to izmantot (kaut vai piedāvāt siltu, take-away tēju vai kafiju).

Regīna

Dobeles pašvaldības vadītāja Spridzāna (ZZS) darbība ir naudas iekasēšana no iedzīvotājiem, uzliekot tiesiski nepamatotus nekustamā īpašuma nodokļus, kā arī liekot pensionāriem maksāt par nepietiekami apstrādātiem mazdārziņiem.

Cilvēks

ZZS vadība novadā nav tā labākā- korupta un kaitnieciska

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Dobeles novadā