• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Burtnieku novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (6)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Anonīms

2:48 pašvaldību velēšanu kandidāts stāsta par paveikto.... khm... politiskā reklāma apmaksāta vai nē? Un velāk atkal....

LTV tas nav pārkāpums?

Zigrīda Krūmiņa

Esmu novada pensionāre,kas dzīvo Rencēnu pagastā. Varu teikt, ka mani apmierina novada vadības attieksme. Ziemā ceļš tiek nošķūrēts lidz pat mājai. Ja tiek lūgta palīdzība dažādu jautājumu risināšanā, tā tiek sniegta. Gribu pateikt paldies Kārlim Sedvaldam un Rencēnu pagasta pārvaldes vadītājai Inesei Sippo. Man ir liels prieks katru mēnesi saņemt informatīvo avīzi "Burtnieku Novada Vēstis".
Laura Vonda

Laura Vonda

Labdien, Armand! Burtniekos būsim un vēlētājus uzklausīsim 20. aprīlī, precīzu laiku vēl nezinu, bet gaidīsim Jūs!

Armands

Nav nekāds atbalsts daudzbērnu ģimenēm papildus obligāti valsts noteiktajam - ne atlaide NĪN, ne brīvpusdienas vidusskolniecei - teicamniecei, ne atbalsts dzīvokļa maksājumam-nekā.

skaidris

Novads taču eksistē no pašvaldību izlīdzināšanas fonda līdzekļiem, kādus vēl tur atbalstus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Burtnieku novadā