• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Alūksnes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (27)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

hahaha

Reģionālajā Vidzemesiesniegtajā sarakstā pirmās 3 vietas ieņem traktoristi bez izglītībāsm!!! Pie tam Fomins uz Saeimas vēlēšanām bija uzrādījis augstāko izglītību, tagad tā ir nez kur izčibējusi! Hahaha... Atklājās, ka čugunkas radniecei Tuŗisma infocentra vad. nav nemaz augstākās izglītības, bet kad rausās krēslā, meloja ka ir! Pie tam pamatskolā Eglīte māca angļu valodu ar vidusskolas izglītību bez pedagoģiskās, ko nepieļauj likums! Kā skolas direktors drīkst pārkāpt Izglītības likumu???

statistika par novadu

Diemžēl nevar iekopet ssaiti, bet Delfos šobrīd tas viss ir atrodams.

statistika par novadu:

www.delfi.lv

Tie rādītāji Alūksnes novadam ir gaužām nožēlojami. Pie tādiem ir novedušās līdz šim pie varas esošie darboņi. Divi rādījumi, kas nerunā neko labu par vadoņu darbībām: augstās algas pašvaldības sektorā un savu radu - draugu nodarbināto skaits.

Kalna Jānis

Man liekas, ka daži komentētāji pārkapj elementārās pieklājibas formas un rupjībā tuvojas troļlu līmenim...

Jānim

Kurš tev liekas tas pārkāpējs? Vai tie, kas pasaka taisnību vai tie, kas turpina valsts izzagšanu? Latvija ir izzagta. Bet kurš tad to vēl nezina?! Tikai daudzi vēl nejūt, ka laiki mainās un par zagšanu būs jāsāk atsēdēt aiz restēm.

pilsonis

Es jau parakstījos manabalss.lv, bet vai TU PARAKSTĪJIES??? Būsim sava likteņa noteicēji!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Alūksnes novadā