• Ceturtdiena, 2015. gada 29. janvāris
  • Vārda diena: Valērijs, Aivars
Rīgā 0°C, D vējš 8m/s

Linda Leen nozog hokejistu sirdis

Ieteikt šo rakstu

9 komentāri |

Latvijas Mājas, mūsu valsts olimpiskās pārstāvniecības mītnes vietas oficiālajā atklāšanā, kas vakar vakarā notika Sočos, uzmanības centrā nonāca mūsu hokejisti un Latvijas mūzikas dīva Linda Leen. Viņi gan sadziedājās, gan sabildējās kopā.

Uz Latvijas Mājas oficiālo atklāšanu bija ieradusies Latvijas olimpiskas delegācijas vadība, Krievijas transporta ministrs un daudzas citas prominences. Tomēr, lielāko uzmanību izpelnījās Latvijas hokejisti, kas septiņu vīru sastāvā apmeklēja šo pasākumu un, protams, dziedātāja Linda Leen. Viņa kopā ar virtuozo ģitāristu Kasparu Zemīti ieradušies Sočos, lai Latvijas Mājā muzicētu divus vakarus pēc kārtas.

Hokejisti nebija skubināmi dziedāt līdzi, un pati Linda labprāt ļāvās kopīgai fotosesijai ar puišiem. Pasākums norisinājās mierīgā, atraisītā gaisotnē – ar smaidu uz lūpām!

Kā jau vēstījis lsm.lv, pirmo reizi olimpisko spēļu vēsturē Latvijai olimpiādes mājvietā ir sava oficiāli-neoficiālā vēstniecība, kur satikties sportistiem, līdzjutējiem, uzņēmējiem, mūziķiem, lai kopā svinētu sporta svētkus un popularizētu mūsu valsti.

Latvijas mājas adrese: "Kurortniy prospekt 103".

 

Komentāri (9)

Anda Zahovska

Kaunieties,komenteetaaji!

Matulis

Džeki vispār pēc šī Lindas apmeklējuma varēs iemest vārtos?

jana

It kā pupus nebūtu redzējis

ltv

kāds zina, cik izmaksā Latvijai šī "sava māja" ar visiem tingeltangeļiem, siržu lauzējām un aishām? No kāda budžeta tas tiek apmaksāts? Pieņemu, tikai Palestīniešiem nav māju?

Jas

Baigā siržu lauzēja! Jāsmejas!

Kŗemilek

Redzēju gabaliņu no šī pasākuma.
Meitenei vajadzētu iemācīties nedziedāt šķībi, un tikai tad ķetries pie džeziskiem gabaliem.

rea

Ej, izguli dzērumu!

dags

mana vecmutere , ,kad ierauj SOTACIŅU daudz labāk nodzied...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000