Rīgas «Dinamo» bezvārtu cīņas noslēgumā uzvar pēcspēles metienos

Rīgas "Dinamo" ceturtdien pēcspēles metienos ar 1:0 uzvarēja Slovākijas klubu Bratislavas "Slovan" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kur pamatlaiks un pagarinājums beidzās bez vārtu guvuma. Mājiniekiem uzvaru "Arēnā Rīga" nodrošināja Linusa Videla realizētais pēcspēles metiens.

"Dinamo" vārtus neskartus nosargāja Jakubs Sedlāčeks, kurš palika nepārspēts arī visos trijos pretinieku pēcspēles metienos. Sedlāčeku atzina par labāko uzvarētāju sastāvā.

Laukuma saimniekiem vairākas iespējas atklāt rezultātu bija pirmajā trešdaļā, taču tās palika neizmantotas. Labās pozīcijās tukšā palika Gints Meija un Miķelis Rēdlihs, turklāt "Dinamo" nepalīdzēja arī iespēja sešas minūtes spēlēt vairākumā. "Slovan" uzbruka retāk, taču vairāki viņu triecieni bija ar ļoti bīstamiem metieniem, kurus vārtos pārliecinoši tvēra Sedlāčeks.

Neliels spēles pārsvars "Dinamo" bija otrajā trešdaļā, kad arī izdevās izveidot labus uzbrukumus, tomēr Juhanam Baklundam izdevās nosargāt viesu vārtus neskartus. Pa lēkājošu ripu tukša vārtu stūra priekšā neizdevās trāpīt Kailam Vilsonam, savukārt pēc Roberta Bukarta metiena ripa skāra vārtu stabiņu. Piesardzīgāk abas komandas spēlēja trešajā periodā, vairāk atskatoties uz savu vārtu drošību, tomēr bija arī neizmantotas iespējas uzbrukumos.

Pagarinājumā laukuma saimnieki izturēja divas minūtes mazākumā un 14 sekundes pirms pamatlaika beigām vēlreiz pa vārtu stabiņu trāpīja Bukarts. Uzvarētāju noteica sekmes pēcspēles metienos - "Slovan" trīs mēģinājumi bija nerezultatīvi, savukārt Videls pēc Laura Dārziņa neveiksmīga mēģinājuma izmantoja savu iespēju un raidīja ripu vārtos.

Spēli klātienē redzēja 3480 skatītāji, kas ir "Dinamo" spēļu apmeklētības antirekords "Arēnā Rīga" aizvadītajās cīņās. Iepriekš vismazākais skatītāju skaits - 3530 līdzjutēju - "Dinamo" spēlē bija 2013. gada 13. februārī, kad Rīgā viesojās Prāgas "Lev".

Uz rezervistu soliņa pirmoreiz "Dinamo" formā bija vārtsargs Džefs Delorjērs. Mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas "Dinamo" šonedēļ pēdējo spēli aizvadīs sestdien pret līgas vicelīderiem Sanktpēterburgas SKA.