Rīgas «Dinamo» ar uzvaru Ņižņekamskā sāk izbraukumu Krievijā

Rīgas "Dinamo" sestdien ar uzvaru 3:2 pār Ņižņekamskas "Ņeftehimik" sāka sezonā pirmo izbraukumu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), informēja rīkotāji. Krievijā "Dinamo" hokejisti aizvadīs arī nākamās trīs cīņas.

Latvijas komandā vārtus guva Kaspars Saulietis, Marcels Hosa un Lauris Dārziņš, kam visiem pirmo reizi sezonā izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu. Visi vārti tika gūti otrajā trešdaļā, kurā vadībā pabija abas komandas.

Rezultātu otrās trešdaļas sākumā atklāja Maksims Ribins, kurš pēc laukuma saimnieku uzvarēta iemetiena uzreiz ar spēcīgu un precīzu metienu raidīja ripu Jakuba Sedlāčeka vārtu augšējā stūrī. Taču Saulietis ātri panāca izlīdzinājumu, ar plaukstas metienu aizsarga aizsegā pārspējot mājinieku vārtsargu Villi Kolpanenu.

Līdz trešdaļas vidum komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - vispirms Hosa ar patālu precīzu metienu realizēja skaitlisko pārsvaru un izvirzīja "Dinamo" vadībā, bet Jegors Antropovs no zilās līnijas ar rikošeta palīdzību atjaunoja "Ņeftehimik" neizšķirtu. Rezultatīvo otro trešdaļu priekšpēdējā minūtē pirms pārtraukuma ar trāpījumu no tuvas distances noslēdza Dārziņš.

Pēdējā periodā abām komandām bija vairākas iespējas izmainīt rezultātu, taču tās palika neizmantotas. "'Ņeftehimik" nepalīdzēja arī vārtsarga aizstāšana ar laukuma spēlētāju cīņas izskaņā.

Izbraukuma tūres turpinājumā "Dinamo" pirmdien spēlēs Toljati pret KHL atgriezušos "Lada", trešdien Čeļabinskā pretinieki būs "Traktor", bet piektdien Hantimansijskā - vietējā "Jugra". Rīgas "Dinamo" treneru rīcībā pirmajā izbraukumā ir trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 14 uzbrucēji.

Sezonas pirmajās trijās spēlēs mājās "Dinamo" izcīnīja vienu uzvaru pirmajā cīņā pret Minskas "Dinamo", bet turpināja ar zaudējumiem Jaroslavļas "Lokomotiv" un debitantiem HK "Soči".