«Rīga/Prizma» hokejisti zaudē Ungārijas komandai un izstājas Kontinentālā kausa izcīņā

HS "Rīga/Prizma" hokejisti svētdien C grupas mačā Rumānijas pilsētā Brašovā ar rezultātu 2:5 piekāpās Ungārijas komandai "Acelbikak", izstājoties no Kontinentālās kausa izcīņas, liecina rīkotāju informācija.

Rīdzinieki jau pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:4, bet otrajā trešdaļā ungāri guva arī piektos vārtus. "Rīga/Prizma" trešajā periodā spēles pēdējās piecās minūtēs guva divu vārtus, kad pa reizei precīzi meta Rihards Malinovskis un Viktors Lobačevs.

Edgars Lūsiņš sargāja "Rīga/Prizma" komandas vārtus, kurš atvairīja 31 no 36 pretinieku metieniem, savukārt "Acelbikak" vienības sastāvā rezervē palika latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš.

"Rīga/Prizma" piektdien ar 2:3 piekāpās mājiniekiem Brašovas "Corona", bet sestdien rīdzinieki ar 3:2 uzvarēja Polijas klubu KH "Sanok". Līdz ar to "Rīga/Prizma" trīs mačos izcīnīja tikai vienu uzvaru un C grupā ieņēma pēdējo vietu, tādējādi izstājoties no turnīra.